Hazırlık Sınavı Eğitimi

Hazırlık Sınavı EğitimiHAZIRLIK SINAVI EĞİTİMİ HAKKINDA

Hazırlık Sınavı Eğitimi Hakkında Bilgi

1 – Hazırlık Sınavı Eğitimi ( Birebir Özel Hazırlık Sınavı Eğitimi )
2 – Hazırlık Sınavı Eğitimi ( 4 Kişilik Gruplarla Hazırlık Sınavı Eğitimi )

1 – Hazırlık Hazırlık Sınavı Eğitimi Sınavı Eğitimi ( Birebir Özel Hazırlık Sınavı Eğitimi ): Hazırlık sınavı eğitimi kampüsünde birebir özel ders almak üzere hazırlık  sınavı eğitimi için baş vuran ve kayıt olan öğrenci, Hazırlık sınavı eğitimi programının hangi günlerde uygulanmasını isterse, o günlerde uygulanır. Öğrencinin bu programa katıldığından ötürü bu tür ayrıcalığı vardır. Bu  Hazırlık sınavı eğitimi uygulanmasının amacı,, sınava hazırlık sınavı eğitimi alacak olan öğrencinin ders almaktan dolayı günlük yaşantısında bir sorun yaşamasını ve işlerinin aksamasını önlemektir. Böylece, öğrenci kafasında her hangi bir sorun yaşamaksızın ihtiyacı olan Hazırlık sınavı eğitimini eğitimi alabilir.

Hazırlık sınavı eğitimi platformunda hazırlık sınav eğitimi alan öğrencilere sınavı kazanabilmesi  için kaç ders verilmesi gerektiği, bilgi, beceri  ve sınava gireceği üniversitenin sınav özelliklerine ve de elde etmeyi tasarladığı  skora bağlı olarak belirlenir. Bu tespitlerden yola çıkılarak, öğrenciye tüm noksan bilgilerini tamamlayan ve gerekli seviyeye ulaşmasını temin eden yüzde yüz ” kişiye özel ve özgü ”  Hazırlık sınavı eğitimi programı uygulanır.

2 – Hazırlık Sınavı Eğitimi ( 4 Kişilik Gruplarla Hazırlık Sınavı Eğitimi ):
Hazırlık sınavı eğitimi departmanlarında aynı üniversitenin hazırlık sınavına katılmak isteyen ve  düzey açısından  bir birine denk olan 4 öğrenci seçilir ve bunlarla küçük ama etkin bir hazırlık sınavı eğitimi  verilen sınıflar kurulur.

Hazırlık sınavı eğitimi forumlarında yer alan öğrencilere bu tür çok etkin bir hazırlık sınavı eğitimi verilebilmesi amacı ile zaten sınıflar 4 kişiden oluşturulur ve mevcut 4 kişi ile sabit kalır. Bilimsel araştırmalar sonucu elde edilen bilgi ve bulgular sonucunda yapılan bir düzenlemedir bu. 4 kişi ile yapılan grup Hazırlık sınavı eğitimlerinde diğer gruplara kıyasla çok daha iyi sonuçlar elde edildiği kanıtlanmıştır. Bu nedenle grup oluşumlarında 4 öğrenci tercih edilmiştir.

HAZIRLIK SINAVI EĞİTİMİ için NEDEN BİZ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Hazırlık sınavı eğitimi  programlarının hangi türüne katılırsa katılsın, öğrenciye ”  SENET ”  imzalatma şeklinde bir uygulama yoktur. İsterse öğrenci ödemelerini taksitle de belli zaman aralıklarında haber vererek yapabilir.
  • Akademik kelimeler üzerinde Hazırlık sınavı eğitimi verilen merkezdeki hazırlık sınavı eğitimi programlarının uygulama sürecinde çok durulur ve öğrenciler özel hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalarla desteklenir ve onların bu konuda gelişmelerine ve bildikleri kelime sayısının  arttırılmasına özen gösterilir.
  • Hazırlık sınavı eğitimi ile ilgili geçen hazırlık sınavı eğitimi programı  sürecinde öğrencilere salt  bilgi verilmez bu bilgilerin yanı sıra onların sınavda soruları  daha rahat, doğru ve hızlı yanıtlamalarına yüzde yüz destek olacak ” sınav çözüm teknikleri eğitimi de ” verilir.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE ÖNERİLER

  • Sınavda başarılı olmayı garantilemek isteyenlerin  birebir özel Hazırlık sınavı eğitimi almaları önerilir. Özel eğitim ile  alınan eğitim en kısa yoldan sizi başarıya taşır.
  • Sınava hazırlık aşamasında mutlaka bireysel çalışmalar yaparak bilgi ve beceri düzeyinizi olabildiğince yukarı taşıyın. Özellikle akademik kelimeler konusunda ve çalışmalarında tutarlı olun ve çalışmanın peşini bırakmayın.
  • Elinizden geldiği ve vaktinizin yettiği kadar çok sayıda akademik düzeyde kitap, dergi, makaleler okuyarak okuma alışkanlığı ve ilk bakışta cümle çözebilme yeteneğini kazanın.
  • Kendiniz ile savaşmayı bırakın. Hazırlık  sınavını vermek amacı taşıdığınıza yada taşımadığınıza karar verin ve kendiniz ona göre bir Hazırlık sınavı eğitimi için çalışma programı  ve planı düzenleyin.