İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders Programları ile Akademik İngilizce

İngilizce Özel Ders ile Akademik İngilizce

1 – İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce )

İngilizce Özel Ders Programları ile Akademik İngilizcenin her alanında bireysel yada 4 kişilik gruplarla eğitim alabilir ve hedeflerinizi ve amaçlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İngilizce özel ders alarak herkesten bir adım öne geçebilir ve çok büyük bir rekabetin var olduğu eğitim hayatında yarışı elinizde başarı bayrağı ile bitirebilir ve ipi birinci olarak göğüsleyebilirsiniz. Eğitim yarışında ve rekabetinde kimse kimseye acımaz. Her öğrenci yaptıkları ile bir adım öne geçmeye çalışır.Bu yarışta başarılı olmanın tek yolu İngilizce özel ders almak ve diğerlerine fark atmaya çalışmak olmalıdır.Ancak bu mantık ve düşünce tarzı ile öne geçebilir ve istediğiniz kalite ve özelliklerde eğitim alabilir ve amaçladığınız üniversiteye yada işe kavuşabilirsiniz.

Akademik seviyede İngilizce sınavlarına girmeleri gereken aday öğrencilerin kendi alan ve dallarında İngilizce özel ders programlarına birebir katılmaları onlara ummadıkları kadar yararlı olur ve bir çok başarılı işlere imza atabilirler.

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMLARI

2 türlü uygulama alanına sahiptir :

BİREBİR ÖZEL DERS : Birebir İngilizce özel ders almak üzere programa katılan adayların günlük yaşamlarında bir değişiklik yaşamamaları ve zorunlu hallerin dışında düzenli olarak eğitim aldıkları İngilizce özel ders programına katılabilmelerini sağlamak amacı ile,birebir İngilizce özel ders alan aday öğrencilere ,programların uygulanacağı gün ve saatleri belirleme imtiyazı tanınır.Bu şekilde aday öğrenci hem normal yaşamını sürdürür hemde almak istediği eğitimi rahatlıkla alır. Birebir İngilizce özel ders alan aday öğrencilere kaç ders verilmesi gerektiği,yapılan seviye sınav sonuçlarından elde edilen verilere ve adayın sınavda almak zorunda olduğu ” NOTA ” göre düzenlenir.

4 KİŞİLİK GRUPLARLA İNGİLİZCE ÖZEL DERS : Seviyeleri hen hemen bir birine eşit yada olabildiğince denk olan 4 adaydan oluşturulan homojen gruplara dahil olarak,birebir İngilizce özel ders kalitesine ve neredeyse aynı özelliklere sahip eğitim alabilirsiniz.Grupların birebir İngilizce özel ders kalitesine sahip olabilmesi için 4 kişi ile sınırlandırılması alınmış bilinçli bir kararın sonudur.her durumu öğrenci lehine düşünen bizler bu kararı alarak öğrenciye büyük avantajlar sağladık.Bu şekilde aday öğrenci grup eğitimlerinde kalabalık gruplarda olmayan  anlamadığı yada bilmediği bir konu hakkında soru sorabilme bir olanağına  kavuştu.Ayrıca, İngilizce özel ders programını uygulayan hocalarda ,öğrencilerle birebir ilgilenebilme imkanı buldu. Bu şekilde grup dersleri ,birebir özel ders şekline dönüştü.