İstanbul Proficiency Kursu İstanbul

İSTANBUL  PROFICIENCY KURSU İSTANBUL PROGRAMI

İstanbul Proficiency Kursu İstanbul Programı Hakkında

1 – İstanbul Proficiency Kursu İstanbul ( Birebir Özel Proficiency Kursu  )
2 – İstanbul Proficiency Kursu İstanbul ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  Proficiency Kursu )


İstanbul Proficiency Kursu istanbul
İstanbul Proficiency Kursu İstanbul
eğitim merkezlerinde özel olarak kurulan İstanbul Proficiency Kursu İstanbul birimlerinde,  Yeditepe , Bilgi, Kadir Has, Kültür, Boğaziçi, Koç, üniversitesinin muafiyet sınavına girecek olan öğrencilere en son yöntem ve sistemlerle ” kişiye özel  ” ve grup şeklinde İstanbul Proficiency Kursu İstanbul programları ile eğitim.

1 – İSTANBUL PROFİCİENCY KURSU İSTANBUL ( BİREBİR ÖZEL PROFICIENCY KURSU ) : İstanbul Proficiency Kursu İstanbul kategorisinde düzenlenen birebir özel    yer alan ve kayıt olan İstanbul Proficiency Kursu İstanbul programında aday öğrenciler, kurs programının uygulama günleri hususunda  öncelik alır ve öğrencinin isteği doğrultusunda  program takvimi  gerçekleştirilir. Bu takvime uygun  bir biçimde İstanbul Proficiency Kursu İstanbul programında eğitim alan aday öğrencinin böylece düzeni bozulmaz ve İstanbul Proficiency Kursu İstanbul uygulamalarında hem eğitim alır hem de normal günlük işlerine devam eder.

Birebir alınan  kursta en önemli konu, öğrenciye kaç derslik bir program uygulanması gerektiğidir. Bunun için, İstanbul Proficiency Kursu İstanbul için yapılan organizasyonlarda, aday öğrenciye İngilizce seviye tespit sınavı yapılarak bundan elde edilen sonuçlarla, adayın hangi üniversitenin sınavına gireceği belirlenir ve bu bilgilerin ışığında aday öğrenciye verilmesi gereken ders sayısı anlaşılır. Tüm bu aşamalardan sonra aday öğrenciye kaç derslik ” kişiye özel ”  İstanbul Proficiency Kursu İstanbul  programının uygulanacağına uzman hocalar karar verir ve eğitim başlar.

2 – İSTANBUL PROFICIENCY KURSU İSTANBUL ( 4 kişiden Oluşan Gruplarla PROFICIENCY KURSU ): İstanbul Proficiency Kursu İstanbul  ile ilgili verilen eğitimler içinde yer alan İstanbul Proficiency Kursu İstanbul sürecinde, aynı üniversiteye  başlayacak olan  ve seviyeleri birbirine çok yakın 4 öğrenci ile kurulan gruplara kayıt olarak  sınav hazırlığı yapılabilir.

İstanbul Proficiency Kursu İstanbul seminerlerinde organize edilen Proficiency kurslarında, gruplar bilerek grup eğitimin de bile kalitenin yakalanacağını ve kaliteli bir eğitim verilebileceğini kanıtlamak amacı ile 4 öğrenciden oluşturulur. Böylelikle, grup sayısı az olduğu için, öğrenciler bazı kazanımlar elde eder. 1- İstanbul Proficiency Kursu İstanbul programında istedikleri anda, kalabalık gruplarda pek var olmayan soru sorma ve yanıt alma imkanından yararlanabilir. 2 – İstanbul Proficiency Kursu İstanbul programında bu kadar az öğrenciye eğitim veren hoca bu olanaktan yararlanarak sanki birebir özel kurs yapılırcasına öğrencilerle ayrı, ayrı iletişim kurarak olumlu sonuçlar elde eder. Bu olumlu sonuçlar da sınavda öğrenciye yansır ve sonuç harika olur.

İSTANBUL PROFICIENCY KURSU İÇİN NEDEN BİZ

  • İlk neden, İstanbul Proficiency Kursu İstanbul departmanlarında yer alan öğrencilere ”  SENET ”  uygulaması yoktur. İstanbul Proficiency Kursu İstanbul programında öğrenciye senet yapılmaz. Öğrenci ödemelerini, kendi imkanları doğrultusunda kendi belirler ve bu taksite bağlanır.
  • İstanbul Proficiency Kursu İstanbul kampüsünde yalnızca dil bilgisi bulunmaz. Aynı zamanda  sınavda öğrencinin soruları doğru ve daha çabuk cevap vermesine  yardım eden ” sınav çözüm teknikleri ” ile ilgili eğitim  de verilir.
  • İstanbul Proficiency Kursu İstanbul ile ilgili  özenle düzenlenen organizasyonlarda, İstanbul Proficiency kursu İstanbul programının tümüne katılmak istemeyen öğrenci,  sınav için kendisinde yeterli olmayan yada kendisinin eksik bulduğu tek bir konu yada bölüm içinde kursa katılabilir.
  • İstanbul Proficiency Kursu İstanbul seminerlerinde Proficiency  eğitmenleri, bu eğitim konusunda uzmanlaşmış yılların deneyimine sahip ve her şeyden en önemlisi, ” öğretmeyi bilen ” hocalardır.
    ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER :
    Özellikle de eğitimin ne olduğu hakkında yalan yanlış bilgilere sahip olan , daha doğrusu bilgisi olmayanların  söylediği  özel ders pahalı sözü bu işi bilenler için geçerli değildir. Başarı kazanmanın en önemli şartlarından biri olarak özel kurs almanın gerekli olduğu sürekli tekrar edilen bir gerçektir.  Nedeni, kalabalık gruplarla  eğitim alındığında, özel kursa kıyasla 3 kez daha uzun sürer eğitimin başından bitimine kadar olan süre. Olaya bu yönden  bakılırsa, kısa sürede ödenen özel kurs ücreti ile uzun süre ödenen kurs ücreti aşağı yukarı birbirine eşit olur.