Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı 

Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı

Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı Programı
Özel Proficiency Kursu

Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı Program İçeriği


1 – 
Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı ( Bireysel-Özel Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı )
2 – 
Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı ( Grup-Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı 4 Kişi )

Bakırköydeki Akademik Eğitim proficiency ( İngilizce hazırlık atlama, İngilizce muafiyet sınavı ) kursu katılımcıların isteklerine uygun olarak bireysel-özel Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı veya 4 kişiden oluşan gruplarla yapılan Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı biçiminde programlar düzenlemektedir . Türkiye / İstanbul daki tüm üniversitelerin dünya standartlarının dışına çıkarak kendi yapılarına uygun proficiency sınavı düzenlemeleri nedeniyle her üniversitenin düzenlediği proficiency sınavına uygun program yapabilmek açısından özel Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı tavsiye edilir.
Grup halinde Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı düzenlemesi daha çok katılımcıların kendi aralarında homojen bir grup oluşturmaları durumunda uygulanan bir Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı yöntemidir.

Proficiency ( İngilizce hazırlık atlama sınavı , İngilizce muafiyet sınavı )  sınavı özel yetenek gerektirdiğinden bu tür sınav sisteminde başarılı olabilmek için salt genel İngilizce bilgisi yeterli olmayabilir .Bu nedenle akademik seviyedeki proficiency sınavı gibi sınavlarda sınav stratejisi , sınavın püf noktaları ve test teknikleri çok önem kazanır. Profesyonel destek alınması tavsiye edilir.

 

 

 

Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı
Özel Proficiency Kursu 
Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı

Diğer Yazılar

Leave a Comment