Yeni Yüzyıl Üniversitesi Proficiency Sınavı 

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Proficiency Sınavı Özel Ders

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Proficiency Sınavı Özel Ders Programı Yeni Yüzyıl Üniversitesi Proficiency Sınavı Özel Ders Programı İçeriği. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Dil Okulumuzda, üniversitemiz öğrencilerine bir yıl süre ile yoğun İngilizce dil hazırlık programı verilmektedir. Yeni Yüzyıl Üniversitesinde yabancı dil hazırlık programının amacı ve hedefi, öğrencilere kayıt oldukları eğitim-öğretim programlarının öngördüğü yabancı dilde, her şeyden önce  kendi konularında okuduğunu ve duyduğunu anlayabilme, kavrayabilme, kendilerini yazılı ve sözlü ifade edebilme, mesleki, kültürel ve sosyal hayatta lüzumlu olan yabancı dil iletişimini sağlayabilme yeterliliğini ve kabiliyetini  kazandırmaktır. İsteğe bağlı hazırlık sınıfları için başvuru süresi…

Detaylar
Yeni Yüzyıl Üniversitesi Proficiency Sınavı 

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Proficiency Özel Ders

 Yeni Yüzyıl Üniversitesi Proficiency Özel Ders Programı Yeni Yüzyıl Üniversitesi Proficiency Özel Ders Programı İçeriği. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Hazırlık zorunlu olan Ön lisans, lisans, lisans üstü ve Meslek Yüksek Okulu programlarına kabul edilen öğrencilerin yabancı dil yeterlikleri, akademik yıl başında Yeni Yüzyıl Üniversitesi Dil Hazırlık Okulu tarafından hazırlanan ve uygulanan  Proficiency Sınavı ile belirlenir. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Proficiency Sınavı başarı notu en az 100 tam not üzerinden 60, İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü ve Mütercim-Tercümanlık Bölümü öğrencileri için en az 100 üzerinden 70’tir. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Proficiency Sınavı başarılı olanlar ve Üniversitece eşdeğerliliği kabul edilen TOEFL, IELTS ve…

Detaylar
Proficiency Sınavı Özel Ders 

Proficiency Sınavı Özel Ders

Proficiency sınavı özel ders programlarında,hazırlık sınıfı dönemi bitim sınavı yada hazırlık sınıfında okumak istemeyen aday öğrencilerin katılacağı muafiyet sınavı için bire bir özel ders almak üzere yer almak isteyen aday öğrenciler,Proficiency sınavı özel ders programlarının yapılacağı gün ve saatleri kendi belirler . 4 kişiden oluşturulan özel gruplara katılarak,bire bir yapılan Proficiency sınavı özel ders programı kalite ve özelliğinde eğitim alabilirsiniz.

Detaylar
Sabancı Üniversitesi Proficiency Özel Ders 

Sabancı Üniversitesi Proficiency Özel Ders

Bu programlara dahil olmayı arzu eden Sabancı üniversitesi aday öğrencilerine ; programların uygulanacağı gün ve saatleri seçme hakkı verilir.Aday öğrenci hangi gün ve hangi saat programda yer almak isterse bu gün ve saatleri kendi belirler ve PROFICIENCY AKADEMİK EĞİTİM hocaları , aday öğrencinin seçtği gün ve saatlere göre dersleri ayarlar. Bu şekilde aday öğrenciler günlük özel yaşamlarında her hangi bir değişiklik yapmadan rahatlıkla proficiency özel ders programına katılabilir. İngilizce seviye sınavı uygulanan Sabancı üniversitesi mensubu aday öğrenci seviye sınavından elde edilen sonuca vede proficiency sınavı’nda almak zorunda olduğu nota göre yönlendirilir ve kendisine verilmesi gereken proficiency özel ders sayısı belirlenir.

Detaylar
Bilgi Üniversitesi Proficiency Özel Ders 

Bilgi Üniversitesi Proficiency Özel Ders

Bu programlara katılmak isteyen bilgi üniversitesi’ne gitmek isteyen aday öğrencilere; programların işleneceği gün ve saatler konusunda seçme hakkı tanınır.Aday öğrenci hangi gün ve hangi saat programda yer almak isterse bu gün ve saatleri kendi belirler ve PROFICIENCY AKADEMİK EĞİTİM hocaları , aday öğrencinin bu isteğine uyum sağlar .

Detaylar
Proficiency Özel Ders 

Proficiency Özel Ders

Bireysel – Proficiency Özel Ders : Bireysel olarak proficiency özel ders programlarına katılan aday öğrencilere ingilizce seviye sınavı uygulanarak ingilizce konusunda ne kadar bilgiye sahip olduğu ölçülür ve daha sonra proficiency sınavı’nda almak zorunda olduğu ” puan ” da düşünülerek aday öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği belirlenir.Bireysel olarak proficiency özel ders alan aday öğrenciler ,bireysel ders almanın ödülü olarak ,programın uygulanacağı gün ve saatleri kendi yaşam düzenine uygun olarak belirleme hakkına sahip olur.Sahip olduğu bu hakkı istediği şekilde kullanabilir ve proficiency hocası aday öğrencinin belirlediği gün ve saatlere uyum sağlar.Bu şekilde proficiency özel ders programlarının uygulama zamanını aday öğrenci belirler.

Detaylar