Proficiency Sınavı ( Proficiency Exam )

Proficiency Sınavı  Proficiency Exam )

PROFICIENCY SINAVI HAKKINDA BİLGİ

1 –  Proficiency Sınavı ( Proficiency Sınavı için Bireysel – Özel Ders )
2 – Proficiency Sınavı ( Proficiency Sınavı için 4 kişilik Gruplarla Ders )

Proficiency Sınavına hazırlık kursları gerek özel gerekse 4 kişilik grup dersleri şeklinde garantili olarak uygulanır. Her üniversite proficiency sınavı (Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı) sorularını kendine göre hazırladığı için üniversitelerde uygulanan proficiency sınavları bir birinden farklı düzenlemektedir . Kiminde proficiency listening sınavı yapılırken diğerinde yapılmayabilir . Her üniversite için hazırlanmış proficiency sınavı (Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı)  hazırlık programlarımız vardır.

Proficiency Gramer : Yüksek seviyede proficiency sınavı’nda geçen tüm gramer kurallarının öğretimi ve her  proficiency gramer konusunun bitiminde öğretilen konuyla ilgili proficiency sınavı sorularının çözümü . Proficiency Reading  : Proficiency sınavı  konuları arasında bulunan okuma  parçalarının  çabuk okuma ve okunulan parçayı anlama teknikleri . parçalarda ana fikri veya ayrıntıları bulma taktikleri . Proficiency Writing ( Essay Yazımı ) : Proficiency Sınavı’nın en zor yanlarından biri olan essay yazımının kalıplarla ve örneklerle nasıl yazılacağının öğretilmesi .

 

 

Proficiency Sınavı ( Proficiency Exam )PROFICIENCY Sınavı’na Hazırladığımız Üniversiteler :

—ÜNİVERSİTE ADI    – Doğuş Üniversitesi    – Yeditepe Üniversitesi    – Marmara Üniversitesi    – Bilgi Üniversitesi    – Bahçeşehir Üniversitesi    – Koç Üniversitesi ( TOEFL )    – Boğaziçi Üniversitesi    – Sabancı Üniversitesi ( TOEFL )    – İstanbul Kültür Üniversitesi    – Maltepe Üniversitesi    – Kocaeli Üniversitesi    – İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi)    – ODTÜ (Ortadoğu Teknik Üniversitesi)    – YTÜ (Yıldız Teknik Üniversitesi)    – Işık Üniversitesi    – Bilkent Üniversitesi    – Kadir Has Üniversitesi    – Doğu Akdeniz Üniversitesi    – Beykent Üniversitesi    – Okan Üniversitesi    – Fatih Üniversitesi