Proficiency Sınavı Yeditepe


PROFICIENCY SINAVI YEDİTEPE PROGRAMI

Proficiency Sınavı Yeditepe Programı İçeriği

1 – Proficiency Sınavı Yeditepe ( Birebir Özel Proficiency Sınavı Dersi ):
2 – Proficiency Sınavı Yeditepe ( 4 Kişilik Gruplarla Proficiency Sınavı Dersi ):

 1 – PROFICIENCY SINAVI YEDİTEPE ( BİREBİR ÖZEL  PROFICIENCY SINAVI  DERSİ ): Proficiency Sınavı Yeditepe adı altında en çağdaş yöntemlerle hazırlanan bire bir özel programların eşliğinde  Proficiency Sınavı Yeditepe platformundaki  Proficiency Sınavı Yeditepe için verilen seminerlerde düzenlenen birebir özel Proficiency Sınavı Yeditepe dersinin mutlak olumlu sonuç alıcı güçlü etkisinden yararlanmak ve hem sınavı bir kerede geçmek hemde iyi bir skor elde etmek amacında olan öğrenciler  için onların amaçlarına birebir hizmet eden ve hedeflerine ulaştırmak üzere özel hazırlanan bu Proficiency Sınavı Yeditepe programlarında yer alan ve sınav için birebir özel ders almak isteyen öğrencilerin, dersin işleneceği gün ve saatleri kendi belirleme önceliği vardır.

Bu tür bir önceliğin,  Proficiency Sınavı Yeditepe için kurulan dershanelerdeki Proficiency Sınavı Yeditepe eğitim departmanında Proficiency Sınavı Yeditepe için  özel ders almak isteyen öğrenciye verilmesinde ki amaç, öğrencinin ders alırken günlük yaşamında bir sorun oluşmasını ve ders almaktan ötürü her hangi bir aksama yaşanmasını önlemek içindir.

 Proficiency Sınavı Yeditepe için düzenlenen etkinliklerdeki Proficiency Sınavı Yeditepe kategorisinde öğrencinin kaç ders alırsa sınavda başarılı olacağını ve bu nedenle kaç ders verilmesi gerektiğini, öğrencinin  seviyesi, bilgisi, becerisi ve algılama kapasitesi  belirler ve uygulanan Proficiency Sınavı Yeditepe eğitim programı tamamen ” kişiye özel ve özgü ” bir yöntemle gerçekleştirilir.

2 – PROFICIENCY SINAVI YEDİTEPE ( 4 Kişilik Gruplarla PROFICIENCY SINAVI DERSİ ): Bu Proficiency Sınavı Yeditepenin öğretisinin uygulandığı  üniversitesinin hazırlık sınıfında okuyan yada  aynı üniversiteye beraberce girmek ve eğitim almak isteyen  İngilizce seviyeleri bir birine eşit yada olabildiğince denk olan ve 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak da eğitim alınabilir.

Proficiency Sınavı Yeditepe kampüslerindeki  Proficiency Sınavı Yeditepe ile ilgili yapılan organizasyonlar dahilinde grupların 4 kişiyi aşmaması öğrencinin avantajı olarak düşünülmüş ve düzenlenmiş bir uygulamadır. Zira, böylece, grupta ders alan öğrenciler, rahatlıkla soru sorabilme olanağı bulurlar ki bu olanak 4 kişiden fazla olan gruplarda yapılan eğitimlerde pek yoktur.

Ayrıca, Proficiency Sınavı Yeditepe birimlerindeki Proficiency Sınavı Yeditepe programında grup sayısının az olması eğitmene her öğrenci ile rahatlıkla iletişim kurabilme ve her biri ile bire bir ilgilenebilme imkanı sağlar.

PROFICIENCY SINAVI YEDİTEPE için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Proficiency Sınavı Yeditepe etkinliklerinde organize edilen birebir Proficiency Sınavı Yeditepe özel ders yada gruplara katılarak uygulanan ders programında yer alan aday öğrencilere onları bize bağımlı hale getiren ve ayrılmalarına yasal engel oluşturan  ” SENET ” imzalama uygulaması yoktur. Ödemeler, aday öğrencinin kendi isteği doğrultuda ve uygun bulduğu tarihlerde taksitle gerçekleştirilir.
  • Bu tür bir sınavda  öğrencilerin başarılı olabilmeleri ve iyi bir netice elde edebilmeleri için, sınavın en hassas kısmı  olan akademik; özellikle de eş anlamlı akademik kelimeler açısından çok bilgi sahibi olması kaçınılmaz bir gerçektir. Bu nedenle,  Proficiency Sınavı Yeditepe için hazırlanmış programlarda, sınav için özel olarak hazırlanan alıştırmalar öğrencilere dağıtılır ve bu alıştırmaların tam olarak , atlanmadan yapılması istenir. Öğrencilerin çalışmaları Proficiency Sınavı Yeditepe öğretilerinde yakından izlenerek çalışmayanlar tarafımızdan ikaz edilir.
  • Bu Proficiency Sınavı Yeditepe bir taraftan akademik özellikleri taşımasının yanında çok çalışılması gereken oldukça zor bir sınavdır. Yani, bu tür sınavlarda iyi dil bilenin sınavda mutlaka başarılı olur anlamının çıkarılması çok yanlıştır. Kesinlikle sınav hakkında bir bilgi sahibi olmak ve ne tür soruların gelebileceğini bilmek en azından tahmin edebilmek gerekir. Bu nedenle, Proficiency Sınavı Yeditepe de verilen seminerlerde tüm üniversite öğrencilerine girecekleri sınavın ” sınav çözüm teknikleri ile ilgili eğitim ” verilerek onların bu konuda bir fikir sahibi olması sağlanır.
  • Proficiency Sınavı Yeditepe için kurulan özel eğitim bölümlerinde, Öğrencileri sınava hazırlayan eğitmenler, sınav soruları konusunda inanılmaz derecede deneyimli ve uzmanlık aşamasında olan hocalardır.
  • ADAY ÖĞRENCİLERE ÖNERİ:  Bu sınav öğrenci başarılı olduğunda  aileyi bir koca yıl masraf yapmaktan, öğrenciyi de, bir yıl daha fazla eğitim almaktan kurtaran hayati değere sahip bir sınavdır. Bu kadar önemli olan bu sınavın rastlantılara bırakılması hata olur. Bu açıdan konuya yaklaşılırsa, kesin olumlu sonuç alınabilecek ders alma yöntemlerine baş vurmak, sonra sınava girmek mantıklı  bir hareket olur. Bu  yüzden, sınava  girecek olan öğrencinin ve velilerin 3-5 diyerek parasal konulara takılmaksızın özel ders alarak sınava hazırlanması en akılcı, mantıklı ve tek yoldur.