Yeditepe ( Proficiency Sınavı ) Hazırlık

YEDİTEPE PROFICIENCY SINAVI HAZIRLIK ÖZEL DERS

Yeditepe ( Proficiency Sınavı ) Hazırlık Programı

1 – Yeditepe ( Proficiency Sınavı ) Hazırlık ( Birebir Özel Yeditepe ( Proficiency Sınavı ) Hazırlık )
2 – Yeditepe ( Proficiency Sınavı ) Hazırlık ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  Yeditepe ( Proficiency Sınavı ) Hazırlık )

Yeditepe  proficiency sınavı hazırlık için hazırlanan kampüslerimizde verilen eğitimlerde Yeditepe  proficiency sınavı hazırlık programlarının eşliğinde artık bu sınavı başarmak çok kolaylaştı. Katılın ve sınavda   Yeditepe  proficiency sınavı hazırlık programı ile başarılı olmanın doyumsuz lezzetini tadın.

Yeditepe ( Proficiency Sınavı ) Hazırlık1 – YEDİTEPE PROFICIENCY SINAVI HAZIRLIK (  BİREBİR ÖZEL YEDİTEPE PROFICIENCY SINAVI HAZIRLIK ) : Yeditepe  proficiency sınavı hazırlık , için Yeditepe  proficiency sınavı hazırlık özel ders programına katılan aday öğrenciler, diğer programlara dahil olan öğrencilerin sahip olmadığı bir önceliğe sahip olur ve Yeditepe  proficiency sınavı hazırlık programının işleneceği tarihi, günleri ve saatleri bizzat kendi seçer , istediği zamanı ayarlar. Bu şekilde, özel yaşamında bir değişiklik yapma gereği duymaksızın ihtiyacı olan eğitimi rahatlıkla alır. Bu arada, Yeditepe  proficiency sınavı hazırlık  eğitimlerinde yer alan aday öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiğini, yapılan seviye sınav sonuçlarına vede aday öğrencinin sınavına gireceği üniversitenin, sınav özelliklerine göre uzman eğitmenler belirler. Bu aşamadan sonra, öğrenciye özgü kişisel Yeditepe  proficiency sınavı hazırlık programı uygulamaya konur

2 – YEDİTEPE PROFICIENCY SINAVI HAZIRLIK ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla YEDİTEPE PROFICIENCY SINAVI HAZIRLIK ): Yeditepe proficiency sınavı hazırlık departmanında aynı üniversiteye mensup ve seviyeleri birbirine denk olan 4 aday öğrenciden oluşturulan gruplara dahil olarak Yeditepe  proficiency sınavı hazırlık eğitimi alınabilir. Grup şeklinde alınan eğitimler birebir özel ders kalite ve niteliğindedir. Zira, grup sayısı az olduğundan eğitim veren hoca, herkesle rahatlıkla teker, teker ilgilenebilir ve bu durumda grup şeklinde yapılan hazırlık dersinin kalitesinin artmasını sağlar. Ayrıca, öğrenci sayısı az olduğu için, Yeditepe  proficiency sınavı hazırlık dersleri sırasında öğrenciler soru sorabilme ve yanıt alma imkanını bulur. Oysa bu imkan sayısı 4 kişiyi geçen grup derslerinde , kalabalık nedeni ile pek mümkün olmaz.

 YEDİTEPE PROFICIENCY SINAVI HAZIRLIK için
NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKLİ

  • İlk neden, Yeditepe  proficiency sınavı hazırlık programına katılan aday öğrencilere ” SENET ”  yapmayışımız olabilir. Aday öğrencilere, senet yapılmaz, ödemeler, taksitle öğrencinin de uygun gördüğü tarihlerde alınır.
  • Yeditepe proficiency sınavı hazırlık sürecinde yer almak için, illede tüm derslere katılmak zorunlu değildir. Aday öğrenciler kendilerinde yetersiz buldukları yanları içinde sadece bir yanları için bile ders alabilir.
  • Yeditepe proficiency  sınavında, başarılı olabilmenin en önemli koşullarından biri, çok sayıda akademik kelime bilinmesidir. Akademik kelime bilgisi yeterli olmayan öğrenci, sınavda çok zorlanır. Bu nedenle, Yeditepe proficiency sınavı hazırlık bölümlerimizde ders programına katılan adaya öğrencilere,  özel olarak hazırlanmış kelime alıştırmaları verilir ve eksiksiz olarak çalışılması istenir. Çalışmalar Yeditepe  proficiency sınavı hazırlıkta yakından izlenir ve çalışmayanlar hemen uyarılır.
  • Yeditepe proficiency sınavı hazırlık merkezinde hazırlanan  Yeditepe  proficiency sınavı hazırlık programlarının  uygulama sürecinde aday öğrencilere, İngilizce bilgileri beraberinde, girecekleri sınavın teknik çözüm bilgileri de aktarılarak, öğrenci sınav için güçlendirilir.
  • Yeditepe proficiency sınavı hazırlık birimlerinde uygulanan Yeditepe  proficiency sınavı hazırlık programında görev yapan ve ders veren eğitmenler, hangi üniversitenin proficiency sınavının dersini verirlerse, o sınav konusunda uzmandır.


ADAY ÖĞRENCİLERE ÖNERİ

Ne olursa olsun, Proficiency sınavında başarılı olmak ve amaca ulaşmak için birebir Yeditepe  proficiency sınavı hazırlık dersi almak kalabalık gruplarla Yeditepe  proficiency sınavı hazırlık dersi almaktan çok daha yararlı ve daha kısa bir yoldur. Özel ders pahalı lafına aldırmadan ve takılmadan, mümkünse özel ders alarak sınava hazırlanılması önerilir. Aslında, proficiency özel ders, kalabalık gruplarla yapılan derslere oranla 3 kat daha kısa bir zaman aldığı için, tüm derslerin bitiminde ödenen miktar aşağı yukarı eşittir.