Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı

Aydın Üniversitesi Proficiency SınavıAYDIN ÜNİVERSİTESİ PROFICIENCY SINAVI PROGRAMI

Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı Program İçeriği

1 – Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı ( Birebir  Proficiency Sınavı Hazırlık)
2 – Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı ( 4 Kişilik Gruplarla  Proficiency Sınavı Hazırlık)

1 – Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı ( Birebir Proficiency Sınavı Hazırlık): Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı için hazırlanan organizasyonlardaki Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı etkinlikleri bünyesinde yer alan Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı hazırlıklarına , bir çok yerden ve arkadaşlarından aldığı duyumlarla bire bir özel ders almanın olumlu ve verimli sonuçlarının ne kadar doyurucu olduğunu  duyan, özel dersin sonuç alıcı güçlü ve etkin özelliğine inanan ve bir kerede yüksek bir skor alarak sınavı geçmek isteyenler için en çağdaş teknik ve yöntemlerle hazırlanmış Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı  hazırlık programlarına katılmak ve hayallerinde ki amaca ulaşmak isteyen öğrencilerin katıldığı bu Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı programları en uygun ve ideal düzenlemelerdir.

Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı departmanında ki eğitimlere birebir özel ders almak amacı ile Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı  programına kayıt olan ve pr Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı için hazırlık dersi almak isteyen öğrenciye, programın hangi günlerde uygulanmasını istediği konusunda öncelik verilir. Öğrenci gün ve saatleri belirler ve program öğrencinin seçtiği zamanlara uygun olarak devreye sokulur.

Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı hazırlık programının ne şekilde ve ne zaman uygulanacağı belli olduktan sonra verilmesi gereken Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı  ders programının kaç derslik bir program olması gerektiğine, onun İngilizce seviyesine ve sınavda elde etmek istediği nota göre karar verilir ve öğrencinin tüm eksik bilgilerini toparlayan ve tamamlayan tamamen ” kişiye özgü ve özel Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı ders programı ” devreye sokulur.

2 – Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı ( 4 Kişilik Gruplarla Proficiency Sınavı Hazırlık): Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı kampanyalarındaki Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı ile ilgili organizasyonlarda, bir birinden ayrılmadan üniversitenin aynı sınıfında beraberce okumak isteyen ve bunu bildiren öğrenciler için, küçük gruplara özgü ve onun özelliklerine uygun sonuç alıcı ve öğrencinin istek ve hedefini gerçekleştirici Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı eğitim programlarına katılabilirsiniz. 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılmak ve bu gruplarla birlikte Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı dersi almak isteyen öğrencilerden İngilizce seviyeleri bir birine çok yakın yada en azından denk olanlar yan yana getirilir ve küçük, özel bir sınıf oluşturulur.

Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı hazırlık merkezindeki Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı eğitim etkinliklerinde, sınıfların 4 kişiden oluşturulması bilimsel nedenlerden ötürüdür. 4 kişilik gruplarla yapılan derslerin her türünde en olumlu sonuçların elde edildiği araştırmalar sonucu ortaya çıkınca, bizde Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı için eğitim verilen sınıflarını öğrenci için avantaj olduğunu da düşünerek 4 öğrenciden kurmaya karar verdik ve uygulamaya soktuk.

AYDIN ÜNİVERSİTESİ PROFICIENCY SINAVI PROGRAMI için NEDEN BİZ

  • Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı için hazırlanan panellerdeki Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı eğitim programında yer alan öğrencilere onları ders aldıkları programın bir parçası haline getiren ve beğenmedikleri bir durumda ayrılmalarına mani olan ”  SENET ” yapılmaz. Biz öğrencinin bizden ve aldığı derslerden memnun olduğu için kalmasını isteriz. Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı için hazırlanan panellerdeki öğrenci kendi düzenlediği bir takvimle ödemelerini taksitle de yapabilir.
  • Akademik kelimeleri sınav açısından ne derecede önemli olduğunu bildiğimizden, Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı için yapılan özel eğitim düzenlemelerinde, öğrenciler için hazırladığımız özel kelime alıştırmaları verilir ve tümün eksiksiz bir biçimde yapılması istenir. Böylece öğrencinin önceden bildiği akademik kelimelere ek yapılarak kelime sayısı çoğaltılır.
  • Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı ana birimlerindeki Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı departmanlarında Proficiency  sınavının  kendine özgü ” sınav çözüm teknikleri ve taktikleri  ” ile bilgiler de öğrenciye aktarılarak, öğrencinin sınavda başarılı olması garantiye alınır.
  • Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı hazırlık merkezlerindeki Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı hazırlık programını öğrencilere uygulayan eğitmenler konuların yıllarca ders vermiş çok büyük bir  bilgi birikim ve deneyimine sahiptir.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE ÖNERİLER

  • Aydın Üniversitesi Proficiency sınavında başarılı olabilmek için  çok sayıda akademik kelime bilmek çok önemlidir. Özellikle eş anlamlı kelimeler sınavda okuma parçalarında karşınıza çok çıkar. Bu nedenle Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı için özel ders bile alsanız akademik kelimeler konusunda özel bireysel çalışmalar yaparak haznenizi geliştirmeye çalışın.
  • Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı için kesinlikle ders almanız gerekirse, uzman bir hocadan birebir özel ders alın. Pahalı olur diye çekinmeyin. Zira, ucuz alınan derslerin yahnisi kara olur ve size bir yararı olmaz.
  • Aydın Üniversitesi Proficiency Sınavı hazırlığında olabildiğince çok sayıda İngilizce akademik seviyede kitap, makale, dergi okuyun ve okuma pratiğinizi ve kavrama yeteneğinizi geliştirin.