Bilgi Üniversitesi Proficiency Özel Ders 

Bilgi Üniversitesi Proficiency Özel Ders

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ PROFICIENCY ÖZEL DERS PROGRAMI

Bilgi Üniversitesi Proficiency Özel Ders Program İçeriği

1 –  Bilgi Üniversitesi Proficiency Özel Ders (  Bilgi Üniversitesi Proficiency Sınavı için Bireysel – Özel Ders )
2 –  Bilgi Üniversitesi Proficiency Özel Ders (  Bilgi Üniversitesi Proficiency Sınavı için 4 kişilik Gruplarla Ders )

Bilgi Üniversitesi Proficiency Özel Ders,
Bilgi Üniversitesi hazırlık atlama ( muafiyet sınavı ) , Proficiency sınavı için 2 tür ders programımız mevcuttur :

 1 –  Bilgi Üniversitesi Proficiency Özel Ders (  Bilgi Üniversitesi Proficiency Sınavı için Bireysel – Özel Ders ) : Bilgi Üniversitesi Proficiency özel ders programlarına katılmak isteyen bilgi üniversitesi’ne gitmek isteyen aday öğrencilere; programların işleneceği gün ve saatler konusunda seçme hakkı tanınır.Aday öğrenci hangi gün ve hangi saat programda yer almak isterse bu gün ve saatleri kendi belirler ve PROFICIENCY AKADEMİK EĞİTİM  hocaları , aday öğrencinin bu isteğine uyum sağlar . Bu şekilde aday öğrenciler günlük özel yaşamlarında her hangi bir değişiklik yapmadan rahatlıkla  Bilgi Üniversitesi Proficiency özel ders programına dahil olabilir. İngilizce seviye sınavı yapılan bilgi üniversitesi mensubu aday öğrenci seviye sınavından elde edilen sonuca vede proficiency sınavında almak zorunda olduğu nota göre yönlendirilir ve kendisine verilmesi gereken  Bilgi Üniversitesi Proficiency özel ders sayısı belirlenir.

  2 –  Bilgi Üniversitesi Proficiency Özel Ders (  Bilgi Üniversitesi Proficiency Sınavı için 4 kişilik Gruplarla Ders ) : Gruplar halinde uygulanan Bilgi Üniversitesi Proficiency özel ders programlarında yer almak isteyen aday öğrencilerin daha çok , kendi aralarında oluşturdukları gruplarla Bilgi Üniversitesi Proficiency özel ders  programına katılması mümkün olur. 4 kişilik gruplara uygulanan Bilgi Üniversitesi Proficiency özel ders programları , Bilgi üniversitesi’ne  devam edecek olan aday öğrencilerin kendi aralarında oluşturdukları gruplara uygulanır.

Grupların 4 kişiden oluşturulması tamamen bilimsel verilere dayanılarak alınan bir karardır : 

Eğitim amaçlı grup derslerinde en verimli ve istenilen sonuçlara en uygun istemlerin alınabilmesi açısından 4 kişi en ideal sayıdır

Grupların küçük olması eğitim sürecinde kesinlikle , grup eğitimlerine katılan aday öğrencilerin lehinedir. Örnek : Kalabalık gruplarda gruba katılan aday öğrenciler pek anlamadıkları yerlerle ilgili soru sorma fırsatı bulmazlar . Oysa , bu fırsat küçük gruplarda fazlasıyla mevcuttur.

Ayrıca, küçük gruplarda eğitimi veren hocalar gruptaki aday öğrencilerle rahat rahat ilgilenebilir ve daha olumlu sonuçlar alınabilir.

AMAÇ 

Tüm üniversitelerin hazırlık atlama,muafiyet , proficiency sınavlarında, proficiency özel ders programları  ile verimli ve bu konuda bir numara olmak.


BİLGİ ÜNİVERSİTESİ PROFICIENCY SINAVI için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKİR

  • Bilgi Üniversitesi proficiency özel ders programlarında görev alan hocaların tümü bilgi üniversitesi proficiency sınavı sorularını daha sorulmadan bilen hocalardır.Aday öğrencilere Bilgi Üniversitesi Proficiency özel ders  programları boyunca sınavda sorulan sorular yönünde eğitir ve başarıyı yakalamak aday öğrenci için kolaylaşır.
  • Bilgi üniversitesi proficiency sınavındaki soruları doğru bir şekilde yanıtlamak için vocabulary ( kelime haznesi ) konusu çok önemlidir . Bu nedenle Bilgi üniversitesi aday öğrencilerine proficiency özel ders programları sürecinde özel akademik kelime çalışmaları verilerek kelime haznelerinin gelişmesi sağlanır ve aday öğrencilerin bu konuda yaptığı çalışmalar yakından izlenerek aksi durumlarla karşılaşıldığında gerekli uyarılar yapılır.
  • Bilgi üniversitesi proficiency özel ders programlarına dahil olan aday öğrencilere ” senet imzalatma gibi bir uygulama ” yapılmaz.

Diğer Yazılar

Leave a Comment