Esenyurt Üniversitesi Proficiency Sınavı

ESENYURT ÜNİVERSİTESİ PROFICIENCY SINAVI PROGRAMI

Esenyurt Üniversitesi Proficiency Sınavı Program İçeriği

1 – Esenyurt Üniversitesi Proficiency Sınavı ( Birebir Proficiency Sınavı Hazırlık )
2 – Esenyurt Üniversitesi Proficiency Sınavı ( 4 Kişilik Gruplarla Proficiency Sınavı Hazırlık)

Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı hazırlık kursunda birebir özel kurs alınabileceği gibi Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı için kurulan eğitim merkezimizdeki Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı özel ders programlarına katılabilir ve Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı için kısa zamanda hazır hale gelebilirsiniz. 

1 – Esenyurt Üniversitesi Proficiency Sınavı ( Birebir Proficiency Sınavı Hazırlık): Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı hazırlık için düzenlenen organizasyonlardaki Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı platformunda organize edilen  Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı dersleri sürecinde, birebir özel dersin sınav sonuçları üzerindeki inanılmaz derecede olumlu etkiler yarattığını bilen ve onun bu etkinliğinden yararlanmak isteyen , sınavı mutlaka geçmek ve yüksek bir skor elde etmek amacında olan öğrenciler için özel yöntem ve teknik bilgilerle donatılmış ve öğrenci hedefleri ile bire bir örtüşen bu programa özel dersi birebir  almak isteği ile  kayıt olan ve ders almak isteyenlere, Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı hazırlık programının hangi günlerde uygulanmasını istediği konusunda imtiyaz tanınır. Öğrenci gün ve saatleri tayin eder  ve Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı programı  öğrencinin seçtiği zamanlara uygun olarak devreye sokulur.

Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı adına yapılan etkinliklerde kurulan  Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı eğitim departmanında uygulanan Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı ders programının ne şekilde ve ne zaman uygulanacağı belli olduktan sonra verilmesi gereken ders programının kaç dersten oluşması gerektiğine,  İngilizce seviyesine, bilgisine, becerisine sınav performansına  ve sınavda elde etmek istediği  puana bağlı olarak karar verilir ve öğrencinin tüm eksik bilgilerini kapsayan ve tamamlayan tamamen ” kişiye özgü ve özel Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı ders programı ” devreye sokulur.

2 – Esenyurt Üniversitesi Proficiency Sınavı ( 4 Kişilik Gruplarla   Proficiency Sınavı Hazırlık): Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı isimli etkinlikler kapsamında tesis edilen Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı kampüsündeki Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı seminerlerinde, fazla kalabalık gruplarda verilen derslerin ne denli sorunlar yarattığını  ve buralarda ders alan öğrencilerin sınav sonuçlarının olumsuz ve verimsiz olduğunu bilenler maddi kaygılar nedeni ile daha ucuz olduğuna inandıkları için yinede toplu ders almak istediklerinde elbette bu grupların karmaşasından uzak ama iyi eğitim verilen küçük gruplara yönelir. O zaman Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı kategorisindeki eğitimlerle devreye biz girer ve öğrencinin tüm istek ve amaçlarını gerçekleştirebileceği, en çağdaş yöntemlerin kullanıldığı Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı programlarının uygulanması ile son derece iyi sınav sonuçlarının elde edildiği küçük 4 öğrencilik gruplarla inanılmaz sonuçların alındığı küçük grupları devreye sokarız.

Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı eğitim platformunda Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı  programlarının, aynen ve birebir uygulandığı ve  aynı üniversitede ve aynı hazırlık sınıfında okuyan ve bir birlerinden ayrılmak istemeyen arkadaşların arasından seçilen 4 öğrenciden kurulu sınıflara katılmak ve bu sınıflarda  Esenyurt Üniversitesi Proficiency Sınavı  ile ilgili eğitimleri birlikte ders almak isteyen öğrencilerden seviyeleri bir birine çok yakın yada en azından denk olanlar yan yana getirilir ve küçük, özel bir sınıf oluşturulur.

Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı için kurulan kampüslerimizde Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı için açılan özel bölümlerde sınıfların 4 kişiden oluşturulması bilimsel sebeplere dayalıdır. 4 kişilik gruplarla yapılan Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı derslerinin her türünde en olumlu sonuçların elde edildiği araştırmalar sonucu meydana çıkınca, bizde sınıfları öğrenciye bir  avantaj olduğunu da düşünerek 4 öğrenciden kurmaya karar verdik ve uygulamaya soktuk.

PROFICIENCY SINAVI PROGRAMI için NEDEN BİZ

  • Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı programında yer alan öğrencilere onları verilen programlara bağımlı bir duruma sokan ve ayrılmak istediklerinde karşılarına engel olarak dikilen  ”  SENET ” yapılmaz. Öğrenci kendi düzenlediği bir takvimle ödemelerini taksitle de yapabilir.
  • Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı için eğitim çalışmalarındaki  Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı için hazırlanan organizasyonlarda, akademik kelimeleri sınav açısından ne derecede önemli olduğunu bildiğimizden, öğrenciler için hazırladığımız özel kelime alıştırmaları verilir ve tümün eksiksiz yapılarak öğrencilerin bildiği kelime sayısı çoğaltılır.
  • Bu sınavın kendine özgü ” sınav çözüm teknikleri ve taktikleri  ” ile bilgiler de  Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı hazırlık eğitimlerinde öğrenciye aktarılarak, öğrencinin sınavda başarılı olması garantiye alınır.
  • Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı konusunda verilen öğretilerde, Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı programını öğrencilere uygulayan eğitmenler konuların yıllarca ders vermiş çok büyük bir  bilgi birikim ve deneyimine sahiptir.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE ÖNERİLER

  • Esenyurt üniversitesi proficiency sınavında başarı kazanmak  için  çok sayıda akademik kelime bilmek çok önemlidir. Bu nedenle özel ders bile alsanız akademik kelimeler konusunda hocadan bağımsız kendi başınıza özel bireysel çalışmalar yaparak kelime dağarcığınızı geliştirmeye çalışın.
  • Mutlaka ders almak bir zorunluluk şeklinde varsa , uzman bir hocadan birebir özel Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı dersi alın. Pahalı olur diye çekinmeyin. Zira, ucuz alınan dersler size bir fayda sağlamaz.
  • Esenyurt üniversitesi proficiency sınavı öncesinde veya o sırada elverdiği ölçülerde  çok sayıda  akademik seviyede kitap, makale, dergi okuyun ve okuma pratiğinizi ve kavrama yeteneğinizi geliştirin.