İngilizce Proficiency Dersleri

İngilizce Proficiency Dersleriİngilizce Proficiency Dersleri Programı

 İngilizce Proficiency Dersleri Programı İçeriği

 

1 – İngilizce Proficiency Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Proficiency Dersleri)
2  – İngilizce Proficiency Dersleri ( 4 Kişilik Gruplarla  İngilizce Proficiency Dersleri)

İngilizce Proficiency dersleri gerçekleştirilen merkezdeki İngilizce Proficiency dersleri birimlerinde İngilizce Proficiency dersleri programları aracılığı ile bu sınava girecek olan öğrencilere büyük fırsatlar verilir.

1 – İngilizce Proficiency Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Proficiency Dersleri): İngilizce Proficiency dersleri faaliyetleri kasamında İngilizce Proficiency dersleri verilen departmanlardaki  İngilizce Proficiency dersleri programına birebir özel İngilizce Proficiency dersleri almak amacı  ile katılan ve Proficiency sınavı için  hazırlık dersleri alan öğrenci, İngilizce Proficiency dersleri hazırlık programının ne zaman ve ne şekilde uygulanması gerektiğine kendi karar verir ve verilen karar doğrultusunda İngilizce Proficiency dersleri başlar.

 İngilizce Proficiency dersleri etkinliklerindeki İngilizce Proficiency dersleri platformunda bu şekilde bir uygulamanın yapılmasında ki temel amaç, ders almaktan ötürü öğrencinin yaşamında meydana gelebilecek olan aksaklıkları ve sorunları önlemek içindir. Böylece, İngilizce Proficiency dersleri  programını günlük yaşamına göre düzenleyen öğrenci hiç bir sıkıntı  çekmez.

İngilizce Proficiency dersleri verilen birimlerdeki öğrenciye uygulanacak olan İngilizce Proficiency dersleri programının kaç dersten oluşacağı ve ne şekilde uygulanacağı, gireceği üniversitenin sınav özelliklerine, İngilizce seviye, bilgi ve becerisine bağlı bir biçimde belirlenir ve tüm eksik İngilizce bilgileri tamamlayıcı, onarıcı, seviye yükseltici bir İngilizce Proficiency dersleri programı tüm özellikleri ve ayrıntıları ile devreye girerek öğrenciye uygulanır.

2  – İngilizce Proficiency Dersleri ( 4 Kişilik Gruplarla  İngilizce Proficiency Dersleri): İngilizce Proficiency dersleri ismi altında yapılan etkinliklerde İngilizce Proficiency dersleri kategorisindeki İngilizce Proficiency dersleri programına katılmak üzere baş vuran öğrenciler arasından seçilen yada kendi aralarında 4 ve daha az sayıda aynı üniversiteden, seviyeleri birbirine çok yakın olan 4 öğrenci ile küçük, küçük gruplar oluşturularak İngilizce Proficiency dersleri eğitimleri verilir.

İngilizce Proficiency dersleri için yapılan organizasyonlarda yer verilen İngilizce Proficiency dersleri sürecinde, grupların 4 veya daha az öğrenciden oluşturulmasının temel amacı, verilen eğitimlerde meydana gelebilecek olan kalite düşüklüğü ihtimalini ortadan kaldırmak ve öğrencilerin çıkarlarını korumak içindir. Zira, grubun mevcudu az olunca, İngilizce Proficiency derslerindeki eğitmenler öğrencilerle çok yakından ilgilenebilir ve öğrenciler de kalabalık gruplarda yapamadıkları ” anlamadığı yer hakkında  soru sorma işlemini ” gerçekleştirebilir.

İngilizce Proficiency dersleri için açılan eğitim merkezindeki İngilizce Proficiency dersleri için düzenlenen İngilizce Proficiency dersleri programlarında düşünülen ve uygulanan tüm bu olumlu yanlar ve unsurlar elbette doğal olarak sınav sonuçlarına artı olarak yansır. Öğrenci ve öğretmen mutlu olur.

İNGİLİZCE PROFICIENCY DERSLERİ için NEDEN BİZ

  • İngilizce Proficiency dersleri kampüsünde her türlü İngilizce Proficiency  dersleri programı için öğrenciden ”  SENET ”  alınmaz ve bu tür bağlayıcı bir işlem yapılmaz. Hatta, İngilizce Proficiency derslerinde öğrenci isterse ödemelerini haber vermek koşulu ile taksitle de yapabilir.
  • Öğrencilerin pek ciddiye alarak önem vermedikleri bir konu olan akademik kelimeler konusunda, ciddiyiz. Sınavda kelime haznesi başarılı olmada çok önemli bir güze sahiptir. Çok kelime bilmek çok etkili sonuçlar verir. Bu nedenle, İngilizce Proficiency dersleri öğretilerinde özel hazırlanmış kelime alıştırmaları ile öğrenci desteklenir ve bu konuda kelime haznelerinin gelişmesi ve genişlemesi sağlanır. İngilizce Proficiency dersleri öğretilerinde bildiği  kelime sayısı artan öğrenci, sınavda daha başarılı sonuçlara imza atar.
  • İngilizce Proficiency dersleri için kurulmuş olan özel sınıflarda İngilizce Proficiency dersleri öğretimlerinin  öğrencilere uygulandığı evrelerde, sadece İngilizce bilgileri verilmez. Beraberinde, sınavda soruları doğru ve çabuk yanıtlamalarına olanak sağlayan ” sınav çözüm teknikleri ve taktikleri  ” hakkında da bilgiler verilir.

 

ÖĞRENCİLERE  ÖĞÜT VE ÖNERİLER

  • Bu tür akademik sınavların başarı reçetesi özel İngilizce Proficiency dersleri almaktır. Birebir özel İngilizce Proficiency dersleri almak kesinlikle başarı getirir.
  • Sınavı başarmanın temel taşı da çok sayıda akademik kelime bilmektir ama bu ders almakla olacak bir şey olmadığından İngilizce Proficiency dersleri alınsa bile çalışma programı dışında  kişisel çalışma yaparak öğrenilen ve daha önceden bilinen  kelime sayısını olabildiğince çoğaltmak  sınava girecek olan öğrenci için çok önemlidir.