İstanbul Şehir Üniversitesi Proficiency Sınavı

İstanbul Şehir Üniversitesi Proficiency Sınavı Hazırlık Programı

İstanbul Şehir  Üniversitesi Proficiency Sınavı Program İçeriği

1 – İstanbul Şehir Üniversitesi Proficiency Sınavı ( Şehir Üniversitesi  Proficiency Sınavı için Bireysel – Özel Ders)
2 – İstanbul Şehir  Üniversitesi Proficiency Sınavı ( Şehir Üniversitesi  Proficiency Sınavı için 4 kişilik Gruplarla Ders )

İstanbul Şehir üniversitesi proficiency sınavı adına kurulan eğitim merkezindeki  İstanbul Şehir üniversitesi proficiency sınavı  kampüslerinde  İstanbul Şehir üniversitesi proficiency sınavı  programlarına  devam etmek isteyen aday öğrenciler yada üniversitenin  hazırlık sınıfını bitiren aday öğrenciler 2 şekilde katılabilirler.

 1 – İstanbul Şehir   Üniversitesi  Proficiency Sınavı ( Şehir  Üniversitesi  Proficiency Sınavı için Bireysel – Özel Ders ) :   İstanbul Şehir üniversitesi proficiency sınavı için verilen bireysel ve özel  İstanbul Şehir üniversitesi proficiency sınavı eğitimlerinde, üniversitenin sınav hazırlık programına baş vuran ve kayıt olan öğrenci, diğer adaylara verilmeyen bir önceliğe ve hakka sahip olur. Bu öncelik haklarını kullanarak İstanbul Şehir üniversitesi proficiency sınavı programlarının  uygulanacağı gün ve saatleri kendileri düzenleyebilir ve  belirler. Bu şekilde, aday öğrenci istediği gün ve saatleri seçerek, günlük hayatında her hangi bir değişime  gitmeksizin düzenini bozmadan bu programlara katılabilir ve yararlanabilirler.

İstanbul Şehir üniversitesi proficiency sınavı hazırlık departmanlarında  İstanbul Şehir üniversitesi proficiency sınavı adına düzenlenen seminerlerde, birebir sistemle  uygulanan İstanbul Şehir üniversitesi proficiency sınavı  programlarında, öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği sorunu, aday öğrencilere yapılan İngilizce seviye sınavı ve aday öğrencinin sınavda kaç alması gerektiği tespit edildikten sonra belirlenir.

2 –  İstanbul Şehir  Üniversitesi Proficiency Sınavı ( Şehir  Üniversitesi Proficiency Sınavı için 4 kişilik Gruplarla Ders ) :    İstanbul Şehir üniversitesi proficiency sınavı ile ilgili olarak düzenlenen organizasyonlarda dört kişilik gruplar halinde uygulanan İstanbul Şehir üniversitesi proficiency sınav  programları, yalnızca aday öğrencilerin aynı üniversiteden olmaları halinde  uygulama imkanı olan bir program yöntemidir. Bu gibi durumlarda , grubu oluşturan aday öğrenci sayısının 4 kişiden fazla olmamasına özen gösterilir ve önem verilir. Çünkü, yapılan bilimsel araştırmaların sonuçlarına göre , en verimli ve en iyi sonuçlar 4 kişiden oluşan eğitim gruplarından elde edilmektedir. Bu bilimsel verilerin ışığında AKADEMİK EĞİTİM  grup şeklindeki İstanbul Şehir üniversitesi proficiency sınavı hazırlık eğitimlerini 4 kişiden oluşan gruplar şeklinde gerçekleştirir.

Ayrıca, İstanbul Şehir üniversitesi proficiency sınavı departmanlarında çoklu halde ders alan öğrencilere verilen İstanbul Şehir üniversitesi  Proficiency sınavı derslerinde, grubu meydana getiren öğrenci sayısının 4 kişiden oluşması, aday öğrencilerin bir avantajıdır. Zira, grup 4 kişiden oluştuğu için , hoca gruptaki her bir aday öğrenci ile bire bir ilgilenebilir. Üstelik, grup eğitimlerinde yer alan aday öğrenciler, anlamadıkları yerleri yada konuları hocaya tekrar sorabilir ve hatta ders tekrarı yapma olanağı bulurlar.

AMAÇ

Gerek İstanbul Şehir Üniversitesi Proficiency sınavı özel ders programlarında , gerekse diğer üniversitelere ait olan İstanbul Şehir üniversitesi proficiency sınavı hazırlık programlarında , İstanbul da var olan kaliteli eğitim açığını gidermek ve proficiency sınavı hazırlık konusunda ülkede bir numara olmak.

Bahçeşehir Üniversitesi Proficiency SınavıİSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ PROFICIENCY SINAVI için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • İstanbul Şehir Üniversitesi Proficiency sınavı özel ders programlarında, eğitim veren proficiency sınavı özel ders hazırlık hocaları, bu konuda yılların deneyimine sahip olan ve uzmanlık mertebesine varan bir bilgi birikimi olan gerçek proficiency hocalarıdır.
  • İstanbul Şehir üniversitesi Proficiency sınavı özel ders kategorilerinde, yer alan aday öğrencilere bu gibi akademik seviyedeki sınavlarda çok önemli bir yer kaplayan vocabulary ( akademik kelime bilgi ve sayısı ) alanında.aday öğrencilere özel olarak hazırlanmış akademik  kelime çalışmaları verilir ve aday öğrencilerin bu konudaki çalışmaları yakından izlenerek aksi durumlarda kendilerine gereken uyarılar yapılır.
  • İstanbul Şehir üniversitesi Proficiency sınavı özel ders programlarına iştirak eden aday öğrencilere ” senet ” imzalatılmaz. Ödemeler karşılıklı güvene dayalı bir yöntemle çözülür.