İTÜ Proficiency Özel Ders

İTÜ PROFICIENCY ÖZEL DERS PROGRAMI

İTÜ Proficiency Özel Ders Programı İçeriği

1 – İTÜ Proficiency Özel Ders ( İTÜ Proficiency Sınavı için Bireysel – Özel Ders)
2 – İTÜ Proficiency Özel Ders ( İTÜ Proficiency Sınavı için 4 kişilik Gruplarla  Ders)

İTÜ Proficiency Özel Ders,
İstanbul Teknik Üniversitesi; İtü Proficiency sınavı için İtü nün Proficiency sınavı formatına ve bu sınavın özelliklerine uyumlu olarak İTÜ için özel olarak hazırlanmış İtü Proficiency özel ders programlarına aday öğrenciler dahil olabilir.

İtü proficiency özel ders programlarında yer alan itü öğrencilerine ilk aşamada ingilizce seviye sınavı uygulanır ve bu seviye sınavının sonuçlarına göre ve itü öğrencisinin sınavda almak istediği nota bağlı olarak,kişiye özel İtü proficiency özel ders programı hazırlanır. Bireysel olarak iştirak edilen  İtü proficiency özel ders programlarında yer alan öğrenciler , kendi yaşam koşullarına uygun olarak ve günlük yaşam düzenlerini bozmadan ,İtü proficiency özel ders programlarının uygulanacağı gün ve saatleri kendilerine uyumlu olarak belirlerler.

AMAÇ

İstanbul Teknik Üniversitesi hazırlık sınıfı bitiminde yada üniversiteye başlamadan önce hazırlık sınıfını okumadan atlamak için yapılan proficiency sınavı konusunda İstanbul da mevcut olan kaliteli alanındaki eksikliği gidermek ve itü proficiency özel ders hazırlık eğitiminde bir numara olmak.


İTÜ PROFICIENCY SINAVI için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • İtü proficiency sınavı‘na hazırlanmak için uygulanan itü proficiency özel ders programlarında görev alan hocalar,bu konuda yılların deneyimine sahip uzmanlık mertebesine ulaşmış gerçek proficiency sınavı hazırlık hocalarıdır.
  • İtü proficiency sınavı gibi akademik sınavlarda başarı kazanabilmenin en önemli unsurlarından biri çok geniş bir akademik kelime haznesine sahip olmaktır.Bu nedenle , İtü proficiency sınavı‘na girecek olan öğrenciler için özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili çalışmalar itü proficiency özel ders programlarına katılan aday öğrencilere dağıtılır ve bu çalışmaların kesinlikle yapılması istenir.Çalışmaların yapılıp yapılmadığı tarafımızdan yakından izlenir ve çalışılmayan durumlarda gerekli uyarılar aday öğrencilere yapılır.
  • İtü proficiency özel ders programlarında yer alan aday öğrencilere senet imzalatma uygulaması yoktur.