Kemerburgaz Üniversitesi Proficiency Sınavı

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ PROFİCİENCY HAZIRLIK

Kemerburgaz Üniversitesi Proficiency Sınavı Hazırlık Programı

1 –  Kemerburgaz Üniversitesi Proficiency Sınavı ( Kemerburgaz Üniversitesi Proficiency Sınavı için Bireysel – Özel Ders )
2 –  Kemerburgaz Üniversitesi Proficiency Sınavı ( Kemerburgaz Üniversitesi Proficiency Sınavı için 4 kişilik Gruplarla Ders )

Kemerburgaz Üniversitesi Proficiency Sınavı,
Kemerburgaz Üniversitesi Proficiency Sınavı, programında yer almak isteyen Kemerburgaz Üniversitesi aday öğrencileri Bireysel olarak özel ders aldıklarında programların uygulandığı gün ve saatleri kendileri belirler.Bu şekilde,aday öğrenciler günlük yaşamlarında  her hangi bir değişikliğe gitmeden programlara katılarak Kemerburgaz Üniversitesi Proficiency Sınavı eğitimi alabilirler.Bireysel özel ders uygulamalarında , aday öğrencilere kaç ders verilmesi gerektiği yapılan İngilizce seviye belirleme sınav sonuçlarına göre tayin edilir.

Ayrıca, isteyen aday öğrenciler 4 kişilik gruplara katılarak Kemerburgaz Üniversitesi Proficiency Sınavı eğitimi alabilirler. Bu grup eğitimlerinde aday öğrenciler ilk aşamada İngilizce seviye sınavına girerler ve sınav sonuçlarına göre seviyeleri bir birine yakın olan denk seviyedeki aday öğrencilerden 4 kişilik gruplar oluşturulur. Grubun 4 kişiden oluşması sonucu , aday öğrenciler anlamadıkları yerlerle ilgili istedikleri gibi soru sorma imkanı bulurlar ve ayrıca,grup Kemerburgaz Üniversitesi Proficiency Sınavı eğitimi veren hocalar her bir öğrenci ile teker teker ilgilenebilir ki bu durum grup eğitimlerine katılan aday öğrenciler için bir avantaj olur.

AMAÇ

Kemerburgaz Üniversitesi  öğrencilerine Proficiency Sınavı konusunda kaliteli bir eğitim vermek ve bu konuda İstanbul da mevcut kaliteli eğitim açığını olabildiğince azaltmak.


NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Kemerburgaz Üniversitesi Proficiency Sınavı programlarının gerek bireysel özel ders olarak gerekse grup şeklindeki eğitim uygulamalarında görev yapan hocalar Kemerburgaz Üniversitesi Proficiency Sınavı hazırlık konusunda yıllarca eğitim vermiş , uzmanlık seviyesine ulaşmış eğitimcilerdir.
  • Kemerburgaz Üniversitesi Proficiency Sınavı eğitim programlarında, aday öğrencilere sadece gramer bilgisi verilmez , bunun yanında sınavdaki sorulan soruları rahatça yanıtlanmasına ve daha doğru cevap verilmesine katkı sağlayan proficiency sınavı teknikleri ve proficiency sınavı taktikleri eğitimi de verilir.
  • Öğrencilere Kemerburgaz Üniversitesi Proficiency Sınavı hazırlık eğitimleri için ” senet ” imzalatma gibi bir uygulama yoktur.
  • Proficiency sınavı gibi akademik seviyede yapılan sınavlarda akademik kelime bilgisi çok önemlidir. Bu nedenle Kemerburgaz Üniversitesi Proficiency Sınavı programlarına dahil olan ve eğitim alan aday öğrencilere özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları verilir ve bu çalışmaların gerçekleştirilmesi istenir. Aksi durumlarda çok yakından izlenen aday öğrenciler uyarılır.
  • Kemerburgaz Üniversitesi Proficiency Sınavı programlarına katılmak isteyen aday öğrencilere,bu programlara başlamadan önce sitemizde mevcut olan ” REFERANSLAR ” sayfasına girmeleri ve hakkımızda,yanlarında telefon numaraları da bulunan eski öğrencilerimizden bilgi almaları tavsiye edilir.