Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı

Nişantaşı Üniversitesi Proficiency SınavıNİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ PROFICIENCY SINAVI PROGRAMI

Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı Program İçeriği

1 – Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı ( Birebir Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı Hazırlık )
2 – Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı ( 4 Kişilik Gruplarla Nişantaşı  Üniversitesi Proficiency Sınavı Hazırlık)

1 – Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı ( Birebir Nişantaşı  Üniversitesi Proficiency Sınavı Hazırlık):  Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı platformundaki Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı için verilen seminerlerde, bireysel ders alacaklar için düzenlenen Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı seminerlerinde,  uzman hoca gözetiminde profesyonel destek alarak Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavını mutlaka geçmek ve yüksek bir skor elde etmek amacında olan öğrenciler için özel yöntem ve teknik bilgilerle donatılmış ve öğrenci hedefleri ile bire bir örtüşen bu programa özel dersi birebir  almak isteği ile  kayıt olan ve ders almak isteyenlere, Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı programının hangi günlerde uygulanmasını istediği konusunda imtiyaz tanınır. Öğrenci gün ve saatleri tayin eder  ve Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı programı öğrencinin seçtiği zamanlara uygun olarak devreye sokulur.

Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı için kurulu bölümlerde Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı için hazırlanan Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı  derslerinin ne şekilde ve ne zaman uygulanacağı belli olduktan sonra,  verilmesi gereken ders programının kaç dersten oluşması gerektiğine,  İngilizce seviyesine, bilgisine, becerisine sınav performansına  ve sınavda elde etmek istediği  puana bağlı olarak karar verilir ve öğrencinin tüm eksik bilgilerini kapsayan ve tamamlayan tamamen ” kişiye özgü ve özel Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı ders programı ” devreye sokulur.

2 – Nişantaşı  Üniversitesi Proficiency Sınavı ( 4 Kişilik Gruplarla  Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı Hazırlık): Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı için kurulan özel Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı eğitim bölümlerinde, aynı üniversitede ve aynı hazırlık sınıfında okuyan ve bir birlerinden ayrılmak istemeyen arkadaşların arasından seçilen 4 öğrenciden kurulu sınıflara katılmak ve bu sınıflarda  birlikte Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı hazırlık dersi  almak isteyen öğrencilerden seviyeleri bir birine çok yakın yada en azından denk olanlar yan yana getirilir ve küçük, özel bir sınıf oluşturulur.

Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı adına açılan eğitim  kampüslerindeki  Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı için kurulan eğitim departmanlarında organize edilen Proficiency Sınavı için eğitimlerde,  sınıfların 4 kişiden oluşturulması bilimsel sebeplere dayalıdır. 4 kişilik gruplarla yapılan derslerin her türünde en olumlu sonuçların elde edildiği araştırmalar sonucu meydana çıkınca, bizde Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı programlarında sınıfları öğrenciye bir  avantaj olduğunu da düşünerek 4 öğrenciden kurmaya karar verdik ve uygulamaya soktuk.

NİŞANTAŞI  ÜNİVERSİTESİ PROFICIENCY SINAVI PROGRAMI için NEDEN BİZ

  • Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı platformunda yer verilen  Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı seminerlerinde,  programda yer alan öğrencilere onları verilen programlara bağımlı bir duruma sokan ve ayrılmak istediklerinde karşılarına engel olarak dikilen    SENET ” yapılmaz. Öğrenci kendi düzenlediği bir takvimle ödemelerini taksitle de yapabilir.
  • Nişantaşı Üniversitesi proficiency sınavı için özel bir stilde ve yöntemle hazırlanan derslerde, akademik kelimeleri sınav açısından ne derecede önemli olduğunu bildiğimizden, Nişantaşı Üniversitesi proficiency sınavı ders programlarında, öğrenciler için hazırladığımız özel kelime alıştırmaları verilir ve tümün eksiksiz bir biçimde yapılması istenir. Böylece öğrencinin önceden bildiği akademik kelimelere ek yapılarak kelime sayısı çoğaltılır.
  • Bu sınavın kendine özgü ” proficiency sınav çözüm teknikleri ve taktikleri  ” ile bilgiler de öğrenciye aktarılarak, öğrencinin Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavında  başarılı olması garantiye alınır.
  • Nişantaşı Üniversitesi proficiency sınavı hazırlık programını öğrencilere uygulayan eğitmenler konularında yıllarca Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı hazırlık dersi vermiş çok büyük bir  bilgi birikim ve deneyimine sahiptir.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE ÖNERİLER

  • Nişantaşı Üniversitesi proficiency sınavında başarı kazanmak  için  çok sayıda akademik kelime bilmek çok önemlidir. Bu nedenle özel ders bile alsanız akademik kelimeler konusunda hocadan bağımsız kendi başınıza özel bireysel çalışmalar yaparak haznenizi geliştirmeye çalışın.
  • Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı için mutlaka ders almak gerekiyorsa, uzman bir hocadan birebir özel ders alın. Pahalı olur diye çekinmeyin. Zira, ucuz alınan dersler size bir fayda sağlamaz.
  • Nişantaşı Üniversitesi Proficiency Sınavı için mümkün olduğu kadar çok sayıda  akademik seviyede kitap, makale, dergi okuyun ve okuma pratiğinizi ve kavrama yeteneğinizi geliştirin.