Proficiency Hazırlık Atlama Sınavı

PROFICIENCY HAZIRLIK ATLAMA SINAVI PROGRAMI

Proficiency Hazırlık Atlama Sınavı Program İçeriği

1 – Proficiency Hazırlık Atlama Sınavı ( Birebir Özel Proficiency Hazırlık )
2 – Proficiency Hazırlık Atlama Sınavı ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla )

1 – PROFICIENCY HAZIRLIK ATLAMA SINAVI ( BİREBİR- ÖZEL PROFICIENCY HAZIRLIK ):  Proficiency hazırlık atlama sınavı platformunda düzenlenen  ve uygulanan   Proficiency hazırlık atlama sınavı programında, birebir özel proficiency dersi almak üzere yer alan öğrenci, Proficiency hazırlık atlama sınavı  programının günlerini kendi seçer ve onun belirlediği zamanlarda eğitim verilir. Bu  tür bir uygulamanın nedeni, öğrencinin günlük yaşamında meydana gelebilecek olan kesinti ve aksamaları önlemek içindir.

 Böylece, Proficiency hazırlık atlama sınavı kampüslerindeki  Proficiency hazırlık atlama sınavı departmanlarında ki  bilgilerle, öğrenci, günlük yaşamına uyumlu bir biçimde program zamanlarını belirler ve rahatlıkla gereksinimi olan Proficiency hazırlık atlama sınavı için eğitimini alır.

 Proficiency hazırlık atlama sınavı kategorisine giren  Proficiency hazırlık atlama sınavı için kaç ders alması gerektiği,  sınavına gireceği üniversiteye, İngilizce seviyesine ve sınavda almak zorunda olduğu nota göre belirlenir:

Uygulanan Proficiency hazırlık atlama sınavı programı tamamen ” kişiye özel ” olup, öğrencinin durumuna göre ayarlanmış özel bir uygulamadır.

2 – PROFICIENCY HAZIRLIK ATLAMA SINAVI (  4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla PROFICIENCY HAZIRLIK ): Proficiency hazırlık atlama sınavı için düzenlenen  Proficiency hazırlık atlama sınavı seminerlerinde organize edilen,  İngilizce seviyeleri bir birine yakın yani olabildiğince denk  ve aynı üniversiteden olan 4 öğrenciden kurulmuş gruplara katılarak proficiency sınavında başarılı olabilirsiniz.

 Proficiency hazırlık atlama sınavı için kurulan özel bölümlerde ki sınıflarda tertip edilen  Proficiency hazırlık atlama sınavı derslerinde, grupların 4 kişiden oluşturulması tamamen öğrenciler düşünülerek yapılmış bir uygulamadır. Zira, bilimsel araştırmalara göre, 4 kişiden oluşan gruplarda yapılan eğitimler 4 den daha kalabalık gruplarda yapılan eğitimlere oranla çok daha olumlu sonuçlar vermektedir. Bu nedenle gruplar  4 öğrenciden oluşturulur ve kısıtlanır.

4 öğrenciden grup oluşturmanın en iyi yanlarından biri, Proficiency hazırlık atlama sınavı eğitimini  veren hocaların öğrencilerle sayı az olduğu için daha iyi ilgilenebilmesi ve daha yakın bir, iletişim kurabilmesidir.

PROFICIENCY HAZIRLIK için NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREK

  • Proficiency hazırlık atlama sınavı eğitimi verilen merkezimizdeki  Proficiency hazırlık atlama sınavı programlarında, gerek bireysel gerekse gruplarda yer alan öğrencilere “SENET ”  yapılmaz. Öğrenciler ödemelerini istedikleri gibi hatta taksitle bile yapabilir.
  • Bilinen gerçektir. Akademik sınavlarda başarılı olmak isteyenlerin çok sayıda  akademik kelime bilmesi başarılı olmaları açısından çok gereklidir. Bu nedenle, özel bir biçimde düzenlenmiş akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar öğrencilere verilir ve alıştırmaların tümünün çözümü istenir. Bu aşamada,  Proficiency hazırlık atlama sınavı sürecinde verilen derslerde öğrenciler yakından izlenir ve alıştırmaları yapıp yapmadıkları gözlemlenir. Yapmayanlar derhal uyarılır. Böylece, Proficiency hazırlık atlama sınavı programı sürecinde, öğrencilerin akademik kelime bilgisi açısından kendisini geliştirmesi ve bildiği  kelime sayısının artması sağlanır.
  • Proficiency hazırlık atlama sınavı için hazırlanan Proficiency hazırlık atlama sınavı  programı  sürecinde öğrencilere sınavda gerekli olan İngilizce bilgileri dışında, soruların doğru yanıtlanmasında % 100 katkı sağlayan ”  proficiency sınav teknikleri ve taktikleri  eğitimi ” de verilerek bu açıdan da öğrencinin gelişimine destek sağlanır.
  • Proficiency hazırlık atlama sınavı etkinliklerinde düzenlenen  Proficiency hazırlık atlama sınavı platformunda ki Proficiency hazırlık atlama sınavı programlarında görev alan ve hazırlık eğitimi veren proficiency eğitmenleri  konularında yıllarca eğitim vermiş, deneyim kazanmış ve gerçekten öğretmeyi bilen uzman hocalardır.


ÖĞRENCİLERE YARARLI ÖNERİLER

  • Özellikle Proficiency sınavına az bir zaman kalan öğrencilerin, sınava yetişmek ve sağlam bir sonuç elde edebilmek açısından birebir özel eğitim almalarında kendileri açısından büyük bir yarar söz konusudur.
  • Özel ders sanıldığı gibi pahalı değildir. Özel vasfı da dersin pahalı olmasından daha çok birebir yapılmasından kaynaklanan bir olgudur.
  •  Atlama Sınavı programında beraber olabilmek dileği ile.