Proficiency Hazırlık Kursu

PROFICIENCY HAZIRLIK KURSU PROGRAMI İSTANBUL, BAKIRKÖY

Proficiency Hazırlık Kursu Program İçeriği

1 – Proficiency Hazırlık  Kursu ( Birebir  Özel Proficiency hazırlık Kursu )
2 – Proficiency Hazırlık Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Proficiency Hazırlık  Kursu )


 1 – PROFICIENCY HAZIRLIK KURSU ( BİREBİR ÖZEL PROFICIENCY HAZIRLIK KURSU ):  Proficiency hazırlık kursunu birebir almak isteyen aday öğrenciler ödüllendirilir ve kendilerine özel Proficiency hazırlık kursu programının uygulama gün ve tarihleri hatta saatleri belirleme önceliği verilir.Böylece, öğrenci istediği zamanlarda proficiency  hazırlık kursu alır. Bu şekilde özel yaşamı karışmaz hem özel yaşamına devam eder hemde gereksinimi olan eğitimi rahatlıkla, işini gücünü yada varsa okulunu aksatmadan eğitim alabilir.

Proficiency hazırlık kursu departmanlarında hazırlanan birebir özel Proficiency hazırlık kursu  programının uygulama aşamasında, öğrenciye kaç derslik bir proficiency hazırlık kursu programının uygulanması gerektiği gibi bir sorun ortaya çıkar. Bu sorun da, aday  öğrencinin katılacağı sınavın özelliklerine, öğrencinin seviyesine ve elde etmek zorunda olduğu nota göre belirlenir ve ” kişiye özel Proficiency hazırlık kursu    ” programı devreye girer.

2 – PROFICIENCY HAZIRLIK KURSU ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla PROFICIENCY HAZIRLIK KURSU ): Proficiency hazırlık kursu platformunda 4 kişiden oluşturulan seviyesi denk öğrencilerin bir araya geldiği bu homojen gruplarla da birebir özel Proficiency hazırlık kursu kalite ve özelliklerine sahip bir eğitim almak mümkündür. Gruplardaki verilen proficiency eğitiminin kaliteli olması ve kalitenin korunarak öğrencilerin rahatça ve güvenilir bir biçimde eğitim almaları için, grupları oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile sabitlenmiştir. Böylece, kursu veren proficiency hazırlık kursu eğitmenleri rahat bir şekilde öğrencilerle iletişim kurabilir ve ilgilenirken, öğrencilerde istedikleri gibi soru  sorabilirler.

PROFICIENCY HAZIRLIK KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • İlk olarak söylenebilecek olan şey, Proficiency hazırlık kursu programlarına katılan öğrencilere diğer kurslardaki gibi ”  SENET ” yapılmaz. Proficiency hazırlık kursunda öğrenci ödemesini zamanı geldiğinde taksitle yapar ayrıca, ödeme günlerini de kendi belirler.
  • Proficiency sınavının bel kemiği olan akademik kelimelerle ilgili özel olarak hazırlanmış kelime çalışmaları ile öğrencinin kelime haznesi geliştirilir ve genişletilir. Proficiency hazırlık kursunda bu  şekilde öğrenci sınavda, okuma parçalarını yanıtlarken doğru ve daha hızlı yanıt verir.
  • Proficiency hazırlık kursu seminerleri bünyesinde hazırlık aşamasında öğrencilere sınavın özelliklerini anlatan bilgilerin beraberinde, ” proficiency sınav çözüm teknikleri ve taktikleri  eğitimi ” de verilerek sınavda  işlerinin kolaylaştırılmasına destek olunur:
  • Proficiency hazırlık kursu programında eğitim veren proficiency hazırlık kursu hocaları  gerçek birer uzmandır. Bu konuda çok deneyimlidirler.
  • Proficiency hazırlık kursu eğitimleri veren özel bölümlerimizde isteyen öğrenci, sadece kendisinde yetersiz bulduğu tek bir alan için de Proficiency hazırlık kursuna katılabilir ve zayıf olan yanını güçlendirir.


ÖĞRENCİLERE ÖNERİ

  • Proficiency sınavında  mutlaka başarılı olmak istenirse, özellikle  liselerde, İngilizce ağırlıklı eğitim almamış olan öğrencilerin birebir  özel kurs almaları önerilir.