Proficiency Kursu 

Proficiency Kursu

PROFICIENCY KURSU PROGRAMI

Proficiency Kursu Program İçeriği

1 – Proficiency Kursu ( Birebir  Özel Proficiency Kursu )
2 – Proficiency Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla )

1 – PROFICIENCY KURSU ( BİREBİR – ÖZEL PROFICIENCY KURSU  ):  Proficiency kursu için yapılan etkinliklerdeki Proficiency kursu platformunda birebir özel Proficiency kursu almak üzere baş vuran ve kursa katılmak isteyen öğrenciye, özel Proficiency kursu programının işleneceği günleri kendi belirleme hakkı verilir.

Proficiency kursu kampüslerindeki  Proficiency kursu departmanlarında, böyle bir kurs tarzı ile, öğrenciye özel günlük yaşamında bir değişiklik yapmasının gereksiz olduğu ve Proficiency kursu alacağı günleri günlük yaşamına göre ayarlayabilme imkanı tanınır.

Proficiency kursu müfredatı içinde yer alan  Proficiency kursu kategorisinde kaç derslik bir Proficiency kursu programı uygulanması gerektiği, öğrencinin İngilizce bilgisine, hangi üniversitenin Proficiency Sınavına girmek isteğine ve almak istediği nota göre belirlenir.

2 – PROFICIENCY KURSU ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla PROFICIENCY KURSU ): Proficiency kursu etkinlikleri kapsamında bir kişiden daha fazla öğrenciler için organize edilen Proficiency kursunda, 4 kişiden kurulu, İngilizce seviyeleri bir birine denk ve aynı üniversite öğrencilerinden kurulan gruplara dahil olarak sınava hazırlanabilirsiniz.

 Böylece, Proficiency kursu için tesis edilen merkezimizdeki Proficiency kursu ile ilgili süreçte, öğrenciler 4 den fazla kişi ile yapılan kalabalık gruplarda, öğrenci aleyhine meydana gelen aksamalardan korunmuş olur.

İstedikleri gibi, anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında soru sorabilir ve yanıt alabilirler.

Üstelik, Proficiency kursunu veren eğitmenler de öğrencilerle sayıları az olduğundan birebir rahatlıkla ilgilenebilir ve iletişim kurabilir.


PROFICIENCY KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Her şeyden önce, Proficiency kursu için verilen Proficiency kurs programına katılan hiç bir öğrenciye ”  SENET  imzalatılmaz. Ödemeler, öğrenciler tarafından uygun zaman  aralıklarında taksitlerle yapılır.
  • Proficiency sınavında çok sayıda akademik kelime bilmek, sınavda başarılı olmak açısından çok önemli bir yere tutar. Bu nedenle, Proficiency kursu için düzenlenen öğretilerde, öğrencilere özel olarak hazırlanmış akademik kelimeleri içeren alıştırmalar verilir ve yapılması istenir. Böylece, Proficiency kursu programı sürecinde öğrencilerin kelime bilgilerinin artması gelişmesi sağlanır.
  • Proficiency kursu için ayarlanan Proficiency kursu programları uygulanırken, uygulama aşamasında öğrencilere ayrıca girecekleri sınavın, ” teknikleri ve sınav çözüm taktikleri ” eğitimi de verilerek sınavda öğrencinin zorluk çekmesi önlenir.

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment