Proficiency Sınavının Önemi 

Proficiency Sınavının Önemi

Çalışmadan Başarı,Bir hayaldir.

Proficiency Sınavının Önemi inkar edilemez bir gerçek içerir.Bu sınavı geçemeyen öğrenci adayı devam etmek istediği üniversitenin normal eğitimine yani birinci sınıfa başlayamaz.

Detaylar
Proficiency Sınavının Ücreti 

Proficiency Sınavının Ücreti

Proficiency sınavına hazırlık için Ödenen para değil,Hocanın kalitesi önemli

Proficiency Sınavının hazırlık Ücreti İstanbul da semtten semte değişiklik gösterir.Bu nedenle proficiency sınavına hazırlanmak için ne kadar ücret ödenmesi gerektiği bu semtlere göre değişen bir seyir izler

Detaylar
Proficiency Sınavının Faydası 

Proficiency Sınavının Faydası

Proficiency Sınavının Faydası Nedir sorusunun yanıtı sorunun kendi içinde mevcut.Hazırlık sınıfı okuyan bir öğrenci devam ettiği üniversitede seçtiği alana göre ingilizce eğitim aldığında ve başarı ile bu alandan mezun olduğunda alanı ile ilgileri gelişmeleri izlemesi için mutlaka ingilizce bilmesi hatta eğitim aldığı alanla ilgili kronolojik ingilizce bilgilerine sahip olması gelişmesi ve kariyeri açısından gereklidir.

Detaylar
Proficiency Sınavının İncelikleri 

Proficiency Sınavının İncelikleri

Proficiency Sınavının İncelikleri nelerdir diye bir soru sorulduğunda bu tür soruya yanıt vermek oldıkça güç olur.Zira.Proficiency Sınavının İncelikleri hakkında sayfalar dolusu yazı yazmak gerekir ki buna madden imkan yok.Ama bir kaç inceliğine burada değinildi.

Detaylar
Üniversiteler için Proficiency Sınavı Hazırlık 

Üniversiteler için Proficiency Sınavı Hazırlık

Bireysel olarak,aday öğrencilerin hocalarla karşılıklı bire bir yaptığı Üniversiteler için Proficiency Sınavı Hazırlık programı. Bu programlarda aday öğrenciler ingilizce seviye sınavına tabi tutulduktan sonra hangi üniversiteye gidecekse ,gideceği üniversitenin sınav formatına uygun bir şekilde kaç ders verilmesi gerektiği belirlenir ve daha sonra Üniversiteler için Proficiency Sınavı Hazırlık programı devreye sokulur.

Detaylar
Proficiency Sınavı Kursu 

Proficiency Sınavı Kursu

Bu programlar aday öğrencilere bireysel bir şekilde uygulanan programlardır. Proficiency Sınavı Kursu programlarına bireysel olarak katılan aday öğrencilere programların uygulanacağı gün ve saatler konusunda öncelik tanınır.Bu şekilde aday öğrenci normal günlük yaşamında her hangi bir değişikliğe gitmeden hem günlük yaşamındaki işlerini görür hemde proficiency eğitimi alır

Detaylar