Proficiency Sınavı Kadir Has

Proficiency Sınavı Kadir HasPROFICIENCY SINAVI KADİR HAS PROGRAMI

Proficiency Sınavı Kadir Has Programı İçeriği

1 – Proficiency Sınavı Kadir Has ( Proficiency Sınavı Hazırlık Özel Ders )
2 – Proficiency Sınavı Kadir Has ( 4 Kişilik Gruplarla Proficiency Sınavı Hazırlık özel Ders ):

 1 – PROFICIENCY SINAVI KADİR HAS (  PROFICIENCY SINAVI HAZIRLIK ÖZEL DERS ):Proficiency Sınavı Kadir Has eğitimlerinin tanıtımında Proficiency Sınavı Kadir Hasiçin özel olarak hazırlanan Proficiency Sınavı Kadir Has programlarının hazırlık departmanındaki Proficiency sınavı Kadir Has seminerlerindeözel ders almanın ne derecede iyi ve olumlu sonuçlar vereceğini bilen ve bundan yararlanarak sınavdan  yüksek bir skor ile bir kerede beklemeden oyalanmadan geçmek isteyen öğrenciler için onların amaçlarına bire bir uyumlu ve hedeflerine gerçekleştirmeye yüzde yüz vakıf olan bu tarzda  özel hazırlanmış programlarda yer alan öğrenciler, Proficiency Sınavı Kadir Has için birebir özel ders almak üzere baş vurur ve kayıt olursa, Proficiency Sınavı Kadir Has  programının  işleneceği gün ve saatleri kendi belirleme hakkına sahip olur.

Bu tür bir hakkın, Proficiency Sınavı Kadir Has öğretilerindeki Proficiency Sınavı Kadir Has hazırlık eğitimleri sürecinde özel ders almak isteyen öğrenciye verilmesinde ki amaç, öğrencinin ders alırken günlük yaşamında bir sorun oluşmasını ve ders almaktan dolayı can sıkan  bir aksama yaşamasını engellemek içindir.

Proficiency Sınavı Kadir Has platformunda ki Proficiency Sınavı Kadir Has seminerleri kapsamında  öğrencinin kaç derslik bir programla, Kadir Has  proficiency  sınavında başarılı olacağını ve bu nedenle kaç derslik bir Proficiency Sınavı Kadir Has ders programı uygulanması gerektiğini, öğrencinin İngilizce seviyesi, bilgisi, becerisi ve ders sırasındaki algılama yeteneği  tayin eder ve uygulanan Proficiency Sınavı Kadir Has eğitim programı tamamen ” kişiye özel ve özgü  ” bir yöntemle gerçekleştirilir.

2 – PROFICIENCY SINAVI KADİR HAS ( 4 Kişilik Gruplarla PROFICIENCY  SINAVI HAZIRLIK ÖZEL DERS ): Proficiency Sınavı Kadir Has departmanlarındaki Proficiency Sınavı Kadir Has forumlarında, üniversitenin aynı sınıfında beraberce eğitim almak ve ayrılmak istemeyen arkadaşlar için hazırlanan bu Proficiency Sınavı Kadir Has programlarının en büyük özelliği,küçük gruplar için özel yöntemler, sitemler ve teknikler kullanılarak düzenlenmiş olmasıdır. Bilgileri  bir birine çok yakın yada olabildiğince denk olan ve 4 öğrenciden kurulu gruplara dahil olarak  da Proficiency Sınavı Kadir Has   eğitimi alınabilir.

 Proficiency Sınavı Kadir Has için düzenlenen kampanyalardaki  Proficiency Sınavı Kadir Has  etkinliklerinde, grupların 4 kişi olarak sınırlandırılması öğrencinin lehine olan bir durum olarak  düşünülmüş ve düzenlenmiş bir uygulamadır. Zira, bu şekilde, grupta Proficiency Sınavı Kadir Has için ders alan öğrenciler, rahatlıkla soru sorabilme olanağı bulurlar ki bu tür bir imkan 4 kişiden fazla olan gruplarda yapılan eğitimlerde mevcut değildir.

Ayrıca, Proficiency Sınavı Kadir Has programında  grup sayısının az olması eğitmene her öğrenci ile rahatlıkla iletişim kurabilme ve her biri ile bire bir ilgilenebilme imkanı sağlar.

  • NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ : Proficiency Sınavı Kadir Has kampüsünde, birebir özel ders yada gruplara katılarak Proficiency Sınavı Kadir Has ders programında eğitim alan aday öğrencilere onları sıkıntıya sokan huzursuz ve rahatsız eden  ” SENET ” şeklinde bir evrakın düzenlenmesi ve yapılması gibi bir durum söz konusu değildir. Ödemeler, Proficiency Sınavı Kadir Has öğretilerinde aday öğrencinin kendi isteği doğrultuda ve uygun bulduğu tarihlerde taksitle gerçekleştirilir.
  • Proficiency Sınavı Kadir Has sınavına girenlerin sınavda başarılı olmaları ve iyi bir netice elde edebilmeleri için, sınavın başarı kazanmak için en önemli faktörü olan  akademik; özellikle de eş anlamlı akademik kelimeler açısından çok bilgi sahibi olması kaçınılmaz bir gerçektir. Bu sebeple, Proficiency Sınavı Kadir Has için verilen seminerlerde özel hazırlanmış alıştırmalar sınav için özel dağıtılır ve bu alıştırmaların tam olarak , eksiksiz bir biçimde yapılması istenir. Öğrencilerin Proficiency Sınavı Kadir Has dersindeki çalışmaları yakından izlenerek çalışmayanlar derhal uyarılır.
  • Proficiency  sınavı bir çok başka sınavın aksine akademik bir sınav niteliği ve özelliği taşır. Yani, bu tür sınavlarda iyi İngilizce bilenin sınavda mutlaka başarılı olur anlamının çıkarılması çok yanlıştır. Kesinlikle sınav hakkında bir bilgi sahibi olmak ve ne tür soruların gelebileceğini bilmek en azından ön görmek gerekir. Bu nedenle, Proficiency Sınavı Kadir Has programı ile ilgili etkinliklerde, tüm  üniversite öğrencilerine girecekleri sınavın ” sınav çözüm teknikleri ve sınavın özüne ait taktikleri  ile ilgili ders ” verilerek onların bu konuda bir fikir sahibi olması sağlanır.
  • Proficiency Sınavı Kadir Has eğitimlerinin uygulandığı merkezlerde Proficiency Sınavı Kadir Has eğitimleri  kapsamında öğrencileri sınava hazırlayan eğitmenler, sınav konusunda inanılmaz derecede deneyimli ve uzmanlık aşamasında olan akademik bir ünvan taşıyan hocalardır.
  • ADAY ÖĞRENCİLERE ÖNERİ: Proficiency sınavında başarılı olunduğunda öğrenci ailesini maddi ve mali açıdan bir yıl rahatlatan  öğrencininde fazladan bir yıl kaybetmesini önleyen  hayati değere sahip bir sınavdır. Bu kadar önemli olan bu sınavın rastlantılara bırakılması yanlış bir harekettir. Bu açıdan konuya yaklaşılırsa, kesin olumlu sonuç alınabilecek ders alma yöntemlerine baş vurmak, sonra sınava girmek mantıklı vede akılcı  bir hareket olur. Bu  yüzden, Proficiency Sınavı Kadir Has sınavına  girecek olan öğrencinin ve velilerin 3-5 diyerek parasal konulara takılmaksızın Proficiency Sınavı Kadir Has düzenlemelerine katılması ve özel ders alarak sınava hazırlanması en akılcı yoldur.