Proficiency Sınavı Kursları

PROFICIENCY SINAVI KURSLARI PROGRAMLARI İSTANBUL / BAKIRKÖY

Proficiency Sınavı Kursları Programı İçeriği

1 – Proficiency Sınavı Kursları ( Birebir Özel Proficiency Sınavı Kursları )
2 – Proficiency Sınavı Kursları ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla )

Proficiency Sınavı Kursları1 – PROFICIENCY SINAVI KURSLARI (BİREBİR ÖZEL PROFICIENCY SINAVI KURSLARI ) : Proficiency Sınavı Kursları ismi altında Proficiency  sınavı kurslarının yapıldığı etkinliklerde Proficiency sınavı kurslarına  birebir özel kurs almak amacı ile katılan aday öğrenciler, Proficiency sınavı kurslarının  uygulanacağı gün ve saatleri bizzat kendi ayarlayabilir. Bu arada, çalışıyorsa  işine,  okula gidiyorsa okuluna devam edebilir. Eğitim alan aday öğrenci, hem gereksinimi olan Proficiency Sınavı Kursları eğitimini alır hem de günlük yaşamına devam eder. Aday öğrenciye hangi Proficiency Sınavı Kursları programının kaç ders olarak uygulanacağı konusu, adayın gitmek istediği üniversitenin yapacağı proficiency sınavının özelliklerine, almak istediği nota ve içinde bulunduğu  seviyesine göre düzenlenir.

2 – PROFICIENCY SINAVI KURSLARI ( 4 kişiden oluşturulan gruplarla PROFICIENCY SINAVI KURSLARI ): Proficiency sınavı kurslarının uygulandığı platformlarda Proficiency sınavı kurslarının  düzenlendiği seminerlerde aynı okuldan  İngilizce seviyeleri bir birine olabildiğince yakın olan 4 arkadaşın oluşturduğu gruplara  proficiency sınavı kursları, özel kurs kalitesine çok yakın bir düzeyde verilir. Özel Proficiency Sınavı Kurslarının kalitesinin yakalanması sayının az olması ile doğru orantılıdır. Grup sayısı az olduğundan, Proficiency Sınavı Kurslarını  veren eğitmen, her öğrenci ile teker teker ilgilenebilir. Bu da eğitimin kalitesini arttırır.

PROFICIENCY SINAVI KURSLARI için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKİR

  • Proficiency sınavı kursları için hazırlanan programlardaki Proficiency sınavı kurslarında   özel eğitim veren eğitimciler, konularında çok deneyimli ve uzmanlaşmış hocalardır. Hangi üniversitenin sınavına girilecekse, o üniversitenin Proficiency Sınavı kursları konusunda yıllarını harcamış eğitimciler programı uygular.
  • Proficiency sınavı kurslarının verildiği ana merkezdeki Proficiency sınavı kurslarının   uygulama sürecinde, aday öğrencilerin sınav sorularını doğru yanıtlamalarına  % 100 oranında katkı sağlayan  ve yanıt vermeye hız kazandıran sınav teknikleri konusunda bilgilendirilmeleri de verilen Proficiency Sınavı Kursları eğitiminin ayrıntılarından sadece biridir.
  • Akademik sınavlarda öğrencinin kelime dağarcığı ( vocabulary ) ve bildiği akademik kelime sayısı bu sınavı kazanmanın temel taşıdır.  Proficiency sınavı kurslarında, özel olarak düzenlenmiş  akademik kelime alıştırmaları ile aday öğrencilerin kelime bilgisinin çoğaltılması ve geliştirilmesi temin edilir. Proficiency Sınavı Kurslarında bu şekilde kelime haznesi çoğalan ve artan öğrenci Proficiency sınavında başarılı olma şansını arttırabilir.
  • Proficiency sınavı kurslarının uygulandığı temel birimlerimizdeki   Proficiency sınavı kurslarında yer alan aday öğrencilere “  SENET “  uygulanmaz.  Ödemeler eğitim alan aday öğrencinin içinde bulunduğu koşullar göz önüne alınarak düzenlenir.

ÖNERİ

Proficiency sınavına girmesi gereken aday öğrencilerin,  sınavdan daha iyi bir sonuç elde etmeleri ve daha başarılı olmaları için birebir özel Proficiency Sınavı Kursları almaları önerilir. Özel kurs alarak, sınava hazırlanma süresini kısaltır ve özel kurs sırasında her istediğiniz konuda, Proficiency Sınavı Kursları programının uygulama aşamasında  soru sorma kolaylığını elde edersiniz. Bu şekilde sınavla ilgili olarak daha ayrıntılı bilgi edinerek amaca daha kolay, daha rahat ve daha hızlı ulaşabilirsiniz.