Yeditepe Proficiency Özel Ders 

Yeditepe Proficiency Özel Ders

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ PROFICIENCY SINAVI ÖZEL DERS

Yeditepe Üniversitesi Proficiency Özel Ders Programı

1 – Yeditepe Proficiency Özel Ders ( Birebir Proficiency Özel Ders )
2 – Yeditepe Proficiency Özel Ders ( 4 Kişiden oluşturulan Gruplarla Proficiency Özel Ders )

 

1 – YEDİTEPE PROFICIENCY ÖZEL DERS ( BİREBİR PROFICIENCY ÖZEL DERS ): Yeditepe proficiency özel ders programlarını tanıtmak amacı ile yapılan kampanyalardaki Yeditepe Proficiency Özel Ders platformunda, hazırlık sınıfı atlama için  birebir özel ders almak isteyen aday öğrencilerin kurumda Yeditepe proficiency özel ders sürecinde, derslerin işleneceği gün ve saatleri kendi belirlemesi gibi bir ayrıcalığı olur. Öğrenci bu şekilde, işi varsa işine okulu varsa okuluna devam ederek yanı zamanda özel yaşamında hiç bir değişiklik yapmadan gereksinim duyduğu eğitimi alır.

Yeditepe proficiency özel ders için yapılan etkinliklerdeki Yeditepe proficiency özel ders organizasyonlarında  öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği, yapılan seviye sınavından elde edilen sonuçlara ve sınavda almak zorunda olduğu skora göre belirlenir ve tüm aşamalardan sonra, ” kişiye özgü Yeditepe proficiency özel ders eğitimi ” başlatılır.

2 – YEDİTEPE PROFICIENCY ÖZEL DERS ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla PROFICIENCY ÖZEL DERS ): Yeditepe proficiency özel ders kampüslerinde düzenlenen  Yeditepe proficiency özel ders ile ilgili eğitim seminerlerinde Yedi Tepe üniversitesi öğrencilerinin kendi aralarında oluşturacakları gruplara 4 kişiyi aşmamak kaydı ile , grup şeklinde eğitim verilir. Yeditepe proficiency özel ders grup eğitimlerindeki, grubu oluşturan öğrenci sayısının 4 kişi ile kısıtlanması tamamen kaliteli eğitim amacı taşıyan bir uygulamadır. Bu şekilde, öğrenciler, kalabalık gruplarda pek sahip olmadıkları soru sorma ve yanıt alma gibi bir imkana sahip olduğu gibi eğitmenlerde, sayı az olduğundan aynı birebir özel derslerde olduğu gibi öğrencilerle birebir iletişim kurabilir ve her biri ile teker, teker ilgilenebilir. Tüm bu olanakların yan yana gelmesi  Yeditepe proficiency özel derslerinin  sonuçlarına yansır ve olumlu sonuçlar elde edilmesine yol açar.

EĞİTİM PROGRAMI

 Yeditepe proficiency özel ders eğitimlerinde, gerek birebir özel ders gerekse 4 kişilik gruplarda uygulanan Yeditepe proficiency özel ders eğitim programı tamamen Yedi Tepe Üniversitesinin proficiency sınavlarında sorduğu soru formatlarına uyumlu bir biçimde hazırlanır ve öğrenciye verilir. Böylece, sınava giren öğrenci karşılaştığı sorular karşısında şaşırmaz ve acemilik çekmez.

YEDİTEPE PROFICIENCY ÖZEL DERS için NEDEN BİZ SEÇMELİSİNİZ

  •  Yeditepe proficiency özel dersle tüm programlara katılan ve kayıt yaptıran aday öğrencilere ” SENET ” yapılmaz. Senet uygulaması yoktur. Ödemeler, öğrencinin de uygun gördüğü tarihlerde ve aralıklar ile taksitle yapılır.
  • Yedi Tepe üniversitesi proficiency sınavı akademik seviyede bir sınav niteliği taşıdığından sınava hazırladığımız öğrencilerin akademik kelime bilgilerini geliştirici ve genişletici özel önlemler alınır. Bunun için,  Yeditepe proficiency özel ders öğretilerinde ve eğitimlerinde özel  alıştırmalar hazırlanır ve öğrencilere verilir. Alıştırmaların tam ve eksiksiz olarak yapılması istenir. Tüm bu uğraşlar boyunca öğrenci çok  yakın bir takip altına alınır ve çalışmayanlar derhal  uyarılarak  çalışmaları sağlanır.
  •  Yeditepe proficiency özel ders programının uygulama sürecinde öğrencilere sadece İngilizce bilgileri değil, beraberinde girecekleri sınavda soruları doğru ve hızlı yanıtlamalarına katkı sağlayacak olan ” proficiency sınav çözüm teknikleri eğitimi ” de verilir.
  • Yeditepe proficiency özel ders verilen birimlerdeki Yeditepe proficiency özel ders programında görev alan ve eğitim veren tüm eğitmenler Yedi Tepe üniversitesi proficiency sınavı ile ilgili büyük deneyime sahip, uzman ve hepsinden önemlisi ” öğretmeyi bilen ” hocalardan oluşur.

 ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • Seviyeniz gireceğiniz sınavın çok altında ise yada seviyeniz yeterli ama yüksek bir not elde etmek zorunda iseniz, birebir özel ders almanız önerilir.
  • Zira, bu gibi durumlarda hazırlık  aşamasında oldukça ayrıntılara girmek gerekir ki bu da ancak özel ders ile başarılacak bir durumdur. Özel derste zaman ve ders süresinde bir kısıtlama olmadığından bu gibi acil olaylar ancak özel ders ile çözülebilir.

Diğer Yazılar

Leave a Comment