Hazırlık Atlama Özel Ders

Hazırlık Atlama Özel Ders Programları

Hazırlık Atlama Özel Ders Hakkında Bilgi

1 – Hazırlık Atlama Özel Ders ( Birebir Hazırlık Atlama Özel Ders )
2 – Hazırlık Atlama Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Hazırlık Atlama Özel Ders  )

Hazırlık atlama özel ders seanslarının uygulama alanlarına kurulan Hazırlık atlama özel ders birimlerimizdeki Hazırlık atlama özel ders programları,4 kişiden oluşan gruplarla veya birebir Hazırlık atlama özel ders şeklinde uygulanır. 4 kişiden oluşan gruplara katılmak için, aday öğrencinin hem İngilizce seviyesinin diğer katılımcılarla eşit yada olabildiğince denk olması hemde diğer aday öğrencilerle aynı üniversiteye devam etmiş olması gerekir.

1 – Hazırlık Atlama Özel Ders ( Birebir Hazırlık Atlama Özel Ders ) : Birebir hazırlık atlama özel ders programına katılmak isteyen aday öğrenci eğitmenle karşılıklı teke tek eğitim alır. Öğrencinin kaç ders alacağı yapılan seviye sınav sonuçlarına ve aday öğrencinin hangi üniversitenin hazırlık atlama sınavından kaç alması gerektiğine göre belirlenir. Birebir hazırlık atlama özel ders programında yer alan aday öğrencilerin programın uygulanacağı gün ve saatleri kendi belirler. Bu bireysel Hazırlık atlama özel ders almanın öğrenciye tanıdığı bir imtiyaz ,bir önceliktir.Bu şekilde eğitim alan aday öğrenci, günlük yaşamında bir değişiklik yapmadan ve hayatına normal olarak devam ederken aynı zamanda gereksinim duyduğu eğitimi de almış olur.Hazırlık Atlama Özel Ders

2 – Hazırlık Atlama Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Hazırlık Atlama Özel Ders  ) : Hazırlık atlama özel ders kampüsünde, 4 kişiden oluşan homojen gruplara katılarak eğitim almak isteyen aday öğrenciler, seviye sınavının sonuçlarına uygun olan grupta yer alarak eğitim alır. Grup sayısını 4 kişiden oluşturmak, 4 kişi ile yapılan eğitimlerin birebir Hazırlık atlama özel ders kapasite ve kalitesine çok yakın sonuçlar verebileceği  bilimsel gerçeğine ve verilerine  dayanılarak oluşturulduğu bir yöntemdir. Bu şekilde, grup dersi alan aday öğrencilerin de kaliteli eğitim almaları sağlanmaktadır. Bu kalitenin sağlanması için , aday öğrencilerin eğitim sürecinde anlamadıkları bir konu hakkında soru sorabilmeleri ve eğitmenin aday öğrencilerle birebir ilgilenebilmelerine imkan sağladık.


Hazırlık Atlama Özel DersHAZIRLIK ATLAMA ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREK

  • Hazırlık atlama özel ders programlarında ders veren hocalar ,konularında yıllarca ders vermiş ,çok deneyimli ve ayrıca sınav tekniklerini de bilen ve anlatabilen hocalardır.
  • Hazırlık atlama özel ders programlarına katılan aday öğrencilere genel İngilizceden daha çok,sınavda soruları daha hızlı ve doğru yanıtlamalarına katkı sağlayacak sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi verilir.
  •  Hazırlık atlama sınavları akademik seviyede sınavlardır ve bu sınavlarda akademik kelime bilgisi başarıda büyük rol oynar.Bu nedenle aday öğrencilere,akademik kelime bilgilerini arttırıcı ve geliştirici  özel alıştırmalar verilerek bu alıştırmaları yapmaları istenir .Ayrıca,öğrenciler bu çalışmalar sırasında yakın takibe alınır ve çalışmayanlar uyarılır.
  • Hazırlık atlama özel ders programlarına katılan aday öğrencilere diğer kurumlarda olduğu gibi ” senet ” yapılmaz.Aday öğrenci ile karşılıklı bir ödeme planı yapılır ve bu plana göre öğrenci ödemelerini yapar.